• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

משרד העבודה והרווחה אישר זמנית את הפעלת המנואלה

ארגון האולטרסאות' קיבל הבוקר אישור זמני להפעלת המתקן שמטרתו להעמיד תפאורה מהרמות הגבוהות ביותר

הפעלת המנואלה באיצטדיון 'טרנר', אושרה הבוקר על ידי מפקחי מנהל הבטיחות. אי אישור ההפעלה עוררה רעש גדול בעקבות החלטת משרד העבודה והרווחה לפיה לא ניתן להפעיל את המתקן מסיבות בטיחותיות. 

כזכור בארגון האוהדים, האולטרסאות' החליטו אתמול (יום א') להגיב להחלטה במחאה ולא להגיע למשחק ההכתרה של הפועל באר שבע. 

ממשרד הרווחה נמסר:

מפקחי מינהל הבטיחות ביקרו הבוקר באצטדיון טרנר בבאר שבע על מנת לבחון את היערכות האחראים במקום למשחק הכדורגל המתוכנן להיום, לרבות הפעולות להשמשה בטוחה של המתקן לתליית וילון שילוט נגלל ("מנואלה") ביציע הדרומי של האצטדיון. אנשי המינהל הציבו דרישות בלתי מתפשרות להפעלה בטוחה של המתקן, לרבות פינוי קהל מחלק מן היציע, באמצעות שימוש בסדרנים אשר יוצבו וימנעו כניסת קהל לשורות היציע העלולות להיפגע במקרה של קריסת המתקן או חלק ממנו, הוכנו נהלי הפעלה בטוחה של המתקן, נערכו הדרכות בטיחות למפעילים של המתקן ונדרש ליווי צמוד של מנהל הבטיחות בספורט של המתקן.

לאחר שאנשי מתקן הספורט הציגו את האישורים הנדרשים והטמיעו את הנחיות המינהל, ניתן היתר זמני לאצטדיון התקף להיום ה-08.05.17, והמאפשר את הפעלת המנואלה במסגרת המשחק וחגיגות ההכתרה של הקבוצה המקומית. בהתאם להוראות מינהל הבטיחות, החל ממחר יפעלו אנשי האצטדיון לפתרון קבע שימנע סיכון בהפעלת המתקן לקהל וזאת לצורך חידוש רישיון העסק של אצטדיון 'טרנר'.

תגובות

End of content

No more pages to load