• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מיגל ויטור יחזור להתאמן עם הקבוצה

הפורטוגלי שנפצע במשחק מול בית"ר ירושלים בסיבוב הקודם, יחזור להתאמן עם הקבוצה החל ממחר. גורם במועדון: "מקווים שהוא יוכל לשחק כבר במשחק הראשון של הפלייאוף"

הפועל באר שבע ללא מיגל ויטור היא כמעט קבוצה אחרת, הפורטוגלי שהביא המון שקט לחלק ההגנתי היה חסר מאוד במערך של ברק בכר מאז הפציעה. לאחר שהוחלט כי לא יעבור ניתוח, ויטור חזר בסוף השבוע האחרון לארץ והחל באימונים אישיים עם הצוות המקצועי של המועדון.

השחקן צפוי ליטול חלק באימון הקבוצה מחר, יחד עם חבריו לקבוצה, שקיבלו יומיים חופש לאחר הניצחון על מ.ס. אשדוד. גורם בצוות המקצועי ציין: "המטרה היא להכשיר את מיגל למשחק הראשון בפלייאוף העליון. הוא יחזור לאימונים חלקיים ממחר ובמידה והכל יהיה בסדר, והוא יוכל להתאמן באופן מלא בשבוע הבא וירגיש טוב, אני מאמין שהוא יחזור לפלייאוף".

בגזרת הפצועים, במועדון חוששים מכך שמאור בוזגלו החמיר את פציעתו בכתף. השחקן יבדק במהלך השבוע בכדי לבחון מחדש את חומרת פציעתו.

בנושט אחר, ישנה התקדמות בביקורו של לאנדרו סימיוני בישראל. שחקן העבר הברזילאי של המועדון צפוי להגיע לישראל במשחק השני של הפלייאוף העליון, נגד מכבי ת"א שיתקיים באיצטדיון 'טרנר'.
כזכור, אוהדי הפועל באר שבע יצאו בקמפיין מימון המונים ביוזמת וסרמיליה, ותרמו מכספם למען הבאתו של סימיוני לארץ. מועדון הפועל באר שבע יערוך טקס לכבוד השחקן שיגיע לארץ ביחד עם אישתו. 

תגובות

End of content

No more pages to load