• 02 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

האם הפועל ב"ש תצליח לנצח לראשונה במשחק חוץ בסיבוב השני?

הפועל באר שבע תצא למשחק חוץ באשדוד שמוגדר כדרבי דרומי, ותצטרך להסתדר ללא מוחמד גאדיר ומיחאי קורהוט הפצועים. ביציעים, צפויה להיות שליטה מוחלטת של הקהל האדום. אליניב ברדה: "נבוא לטרוף את הדשא"

שחקני הפועל ב"ש יגיעו לטרוף את הדשא. (צילום: בן בודה)

כשהפועל באר שבע פוגשת את מ.ס. אשדוד זה תמיד הופך להיות מעניין, והפעם מלבד הפיקנטריה סביב הקבוצה השולטת בדרום, חילופי השחקנים בין הקבוצות נכנסים לתמונה.

באשדוד משחקים דן ביטון ולוסיו מרינאו המושאלים הבארשבעיים שבוודאי ירצו להוכיח לברק בכר שיש להם מקום במועדון בעונה הבאה. ובצד האדום, ניב זריהן ומיכאל אוחנה שעשו את הדרך ההפוכה, יחזרו לעיר הנמל בפעם הראשונה במדיה של קבוצה אחרת.

הפועל באר שבע מגיעה למשחק כשבמאזן משחקי החוץ שלה בסיבוב השני אין אפילו ניצחון אחד, שלוש תוצאות תיקו ושני הפסדים, זה מה שהשיגה הקבוצה של ברק בכר עד כה.

אם לא די בכך, האדומים יצטרכו להסתדר ללא
מוחמד גדיר, שסובל מפציעה בכתף וגם ממתיחה בשריר הירך האחורי ומיחאי קורהוט, המחלים ממתיחה בשריר הירך האחורי.
מאור מליקסון, שסבל השבוע מחבלה בשריר הירך האחורי, החלים ויתלבש למשחק.

אורח מיוחד שיגיע לצפות במשחק ב-י"א הוא מיגל ויטור, הבלם הפורטוגלי שינחת בישראל ביום שבת. ויטור נמצא בשלבי שיקום מתקדמים וישוב לאימונים חלקיים כבר בשבוע הקרוב, כשבצוות הרפואי של האלופה מאמינים שהוא יחזור לאימונים מלאים עד סוף החודש ויוכל ליטול חלק במשחקי הפלייאוף העליון.

כ-3000 אוהדים צפויים לעשות את כל הדרך מבאר שבע לאשדוד, ולצבוע את ה-י"א באדום.

מאמן הקבוצה, ברק בכר אמר לקראת ההתמודדות: "הל המסביב יפה, אבל אנחנו מתעסקים אך ורק במשחק.יש לנו מטרות שעומדות לנגד עיניינו ברגע שעולים למגרש. אשדוד קבוצה ביתית. אנחנו מוכנים למשחק קשה ומאתגר”.

לוסיו מרינאו ינסה להוכיח לברק בכר שטעה​​​​​​​

על העובדה שלבאר שבע אין ניצחון חוץ בסיבוב השני אמר: "ננסה לשפר את הנתון הזה ביום שבת. זה יותר מדי בשביל מועדון כמו הפועל באר שבע. בטוח שהקהל ייתן לנו אווירה ביתית”.

קפטן הקבוצה, אליניב ברדה הוסיף: "התלהבות והטירוף מלווים אותי כל הקריירה וזה מה שמכניס אותי לעניינים בכל משחק מחדש, אגיד שלום ברגע שלא יהיה לי את זה. אני מאמין שנעשה את הדברים בהתלהבות גם בשבת הקרובה. התפקיד שלי זה להעביר את הטירוף שיש בי גם לשאר השחקנים ולהגיע לטרוף את הדשא ביום שבת".

תגובות

End of content

No more pages to load