• 04 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הפועל באר שבע תגיע למשחק העונה כשהכל תלוי בה!

כשהפועל באר שבע ומכבי תל אביב נפגשות, זה קרב מעניין, במיוחד בשנים האחרונות. מצד אחד קבוצה אלופה שרוצה להגן על התואר, ומנגד סגניתה שרוצה לנקום ולאיים על המקום הראשון. ברק בכר: "אנחנו באים לנצח"

יחגוג גם מול הצהובים? (צילום: בן בודה)

הפועל באר שבע לא ממש מלהיבה ומבריקה בתקופה האחרונה, אבל מצבה בליגה הוא טוב, כשבמוצ"ש הטוב יוכל להפוך למצוין. 

כרגע הפער בין הראשונה לשנייה עומד על שמונה נקודות, כשהפועל באר שבע מגיעה לאחר שניצחה 2:0 את עירוני ק"ש ולעומת זאת מכבי ת"א לאחר שהשיגה בדקות הסיום תוצאת תיקו ב'סמי עופר' מול מכבי חיפה. 

הפועל באר שבע ערכה היום מסע"ת שבה התכוננו למשחק החשוב, יש שיאמרו משחק עונה. מה שבטוח, ברק בכר בא לנצח: "אני מעולם לא עולה למשחק כדי לשחק על תיקו, אלא תמיד כדי לנצח. גם באירופה וגם בליגה. נעשה את ההכנה המתאימה כדי לנצח כמו בכל משחק”.

שיר צדק אמר: “זה אתגר לשחק מול שחקנים טובים וקבוצה טובה כמו מכבי. אנחנו עובדים כל החיים כדי להגיע למעמדים האלה. זה יהיה משחק קשה ומאתגר. זה בסוף קבוצה נגד קבוצה. נגיע הכי מוכנים מנטלית ופיזית".

זה תלוי רק בנו! (צילום: בן בודה)​​​​​​​

המשחק מול מכבי תל אביב ייפתח סדרת משחקים קשה בודש פברואר העמוס, כולל צמד מפגשים חשובים מול בשיקטאש במסגרת שלב 32 הגדולות של אירופה. שיר צדק לא ממש מתרגש מהעומס: “מי שרוצה לשחק פה יודע שהמועדון רוצה להתמודד במספר חזיתות. אז מקריבים דברים לעיתים כמו מבחינה פיזית, אבל אלה הדרישות ואני מקווה שאלה יהיו הסטנדרטים, שהפועל באר שבע תהיה באירופה ותתמודד על אליפויות. זה לא קל מבחינה פיזית ומנטלית, זה לא מובן מאליו שאנו משמרים את ההתלהבות ומוציאים אותה החוצה בכל משחק מחדש". 

בצד המקצועי, בכר יחסר את המגן השמאלי, מחיאי קורהוט שייעדר בשל פציעה, והמגן הימני, בן ביטון שנמצא בספק. מי שכן יחזור ויעמוד לרשותו הוא הבלם שיר צדק שריצה עונש הרחקה במחזור הקודם: “אני חושב שהמשחק האחרון הוכיח שיש לנו סגל עמוק גם בהגנה. ראינו שלפחות שלושה שחקנים שלא שיחקו קבוע ובתפקידים שלהם עשו את זה יוצא מן הכלל. זו גאווה כמאמן לראות שחקנים שנותנים הכל. חלק חוזרים, שיר חוזר, סוארס כבר מתאמן יותר מסודר וגם נלקח בחשבון למשחק”, אמר המאמן. 

האיש החם של הפועל באר שבע בתקופה האחרונה הוא מאור בוזגלו שנמצא בכותרות ונשאלת השאלה האם יש לו מקום בהרכב, לגביו ברק בכר עדיין מתלבט: "אעשה את השיקולים שלי, אני שמח שיש לי הרבה שחקנים בהתקפה שבכושר טוב, בוזגלו אחד מהם. אני שמח שבוזגלו לקח על עצמו לשחק חרף פציעה ונתן מעצמו. נעשה את מה שנכון למשחק הזה ספציפית, תראו במשחק”.

ניצחון של הפועל באר שבע במשחק הקרוב יגדיל את הפער בפיסגה ל-11 נקודות, ניצחון יצמצם ל-5:
“אין שום חשש לגבי הפער, אנו שואפים להשתפר ולהיות יותר טובים. היינו בתקופה פחות טובה ביחס למה שהרגלנו את כולם בסיבוב הראשון. המשחקים בטרנר האחרונים היו טובים, במיוחד נגד ק”ש. היה משחק שוטף ומהנה חרף מזג האוויר. החוכמה היא באמת ליצור המשכיות”, הוסיף המאמן.

שיר צדק: “בשלב הזה אנו לא מסתכלים על שום פער בפסגה, באים להציג את היכולת הטובה שלנו ורוצים לנצח. העבודה שלי זה לבוא בכל משחק מחדש ולתת הכל, לנסות לנצח. זה מה שמנחה אותנו, לנצח בכל משחק, לא מסתכלים על הפער, כל משחק זו הזדמנות להוכיח את עצמנו. אנו מנסים להתמודד עם כל משחק שמגיע אלינו. זו המטרה שלנו במועדון".

במשחק הגביע מול עירוני ק"ש, ברק בכר קיבל לא מעט ביקורות בנוגע להרכב שאיתו בחר לעלות, הביקורות הקשות כללו גם מילים כמו "שחצן" ו-"יהיר": “אי אפשר תמיד לקבל מחמאות, אני ממש לא שחצן או יהיר, לפעמים אני טועה. הפרשנים עושים את העבודה שלהם ואנחנו את שלנו, ובינתיים זה בסדר גמור”, הוסיף בכר.

תגובות

End of content

No more pages to load