• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אליניב ברדה ואסי רחמים ישיקו את הספר "השתגעתי בגללה"

קפטן הפועל באר-שבע אליניב ברדה ומנכ''ל הקבוצה אסי רחמים יגיעו ביום ראשון הקרוב לחנות סטימצקי בביג באר-שבע להשיק את הספר ''השתגעתי בגללה - סיפור על אהבה וכדורגל'' שעוסק בקבוצת הכדורגל הפועל באר שבע

כריכת הספר ''השתגעתי בגללה''

חנות סטימצקי בביג באר-שבע תארח את קפטן הפועל באר-שבע אליניב ברדה ומנכ"ל הקבוצה אסי רחמים לרגל השקת הספר החדש "השתגעתי בגללה - סיפור על אהבה וכדורגל" שעוסק בקבוצת הכדורגל הפועל באר-שבע.

האירוע לקהל הרחב יתקיים ביום ראשון הקרוב בשעה 18:00 בסטימצקי ביג באר-שבע.

הספר "השתגעתי בגללה - סיפור על אהבה וכדורגל", מאת אשר הלפרין, בהוצאת "דני ספרים", הוא סיפור על חברות אמת, אהבה והגשמת חלומות. דרך עיניהם של גיבורי הסיפור נפרש בפני הקוראים סיפור האליפות ההיסטורית של קבוצת הפועל באר-שבע בכדורגל, שהוא גם סיפור מסע מופלא של עיר שלמה.

רוני בן-אברהם הוא נהג אוטובוס שחולם להיות מדריך טיולים. הוא בן 40, נשוי באושר לקרן ואב גאה לאלון, נעמה וגל. אה, והוא גם מאוהב. זאת אהבה חסרת גבולות וחסרת היגיון, אהבה שגורמת לך לעשות דברים שאתה לא תמיד יודע להסביר אותם - אהבה של אוהד לקבוצת הכדורגל שלו. סיפורם של רוני, משפחתו וחבריו שזור בסיפורה של קבוצתו האהובה, שמפלסת את דרכה להצלחה לאחר 40 שנה במדבר, ומשפיעה על חייו, בדרכים מצחיקות ומרגשות גם יחד.

זהו ספרו הראשון של אשר הלפרין, בן 47, נשוי פלוס שלושה, אשר שימש עד לאחרונה בתפקיד הסנגור הצבאי הראשי וסיים בימים אלה 25 שנות שירות בצה"ל. הלפרין, בדומה לאוהדים רבים, בטוח שהוא כישרון מבוזבז, ושרק חוסר מזל משווע הוביל אותו ממגרש הכדורגל למגרש המשפטי ומנע ממנו להפוך לשחקן נערץ. משחלום זה לא התגשם, הוא החליט לממש את אהבתו לכדורגל בדרך שונה מעט...

"לא פעם יוצא לי לנסות להסביר את העונה המופלאה שהסתיימה באליפות של הפועל באר-שבע, ולנסות להבהיר מדוע כל כך הרבה אנשים הזילו דמעה בסופה. אני אומר להם שזה לא רק ספורט, שזו ילדות באחת משכונות העולים של באר-שבע של שנות השבעים, שזה אבא שלקח אותך אז למשחקים, שזו המשפחה שלך והזיכרונות שלך, וכן - לעיתים גם התסכול שלך מהיחס של המדינה לאזור הזה, בארבעים שנות הנצח שעברו מאז האליפות הקודמת. אשר הלפרין מתאר את העונה המופלאה שעברנו משחק אחרי משחק, כשהוא מחבר את זה לרוטינה היומיומית של החיים עצמם. כי הקבוצה שלך היא חלק ממה שגדלת להיות, היא חלק ממך." – דני קושמרו.

מחיר מיוחד של הספר ביום ההשקה: 59 ₪ במקום 98 ₪.

תגובות

End of content

No more pages to load