• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

"כואב להפסיד, בטח שזה בגביע שאין אפשרות לתקן"

לאחר ההפסד של הפועל באר שבע 1-2, האדומים הודחו מהגביע ויפגשו את קריית שמונה למשחק חוזר, הפעם בליגה בשבת

ברק בכר (צילום: בן בודה)

כישלון מהדהד לברק בכר וכדורגלני הפועל באר שבע. הם לא עמדו במטרה שהציבו בראשית העונה ועפו מגביע המדינה בשלב מוקדם (שמינית גמר) ועוד במשחק בית במבצר "טרנר".

1-2 להפועל קריית שמונה ב-90 דקות וחלום הדאבל ההיסטורי או הטריפל (גביע הטוטו של באר שבע) נגוז, חלף הלך לו. קריית שמונה שמסרה את גביע הטוטו לבאר שבע לפני כחודש, גמלה לה הערב בצורה הכי חדה שיכולה להיות. 

ברק בכר סיכם בסיום המשחק: "תמיד כואב להפסיד, בטח שזה בגביע שאין אפשרות לתקן. אם נתייחס לגופו של משחק, הפסדנו אותו כי לא היינו מספיק טובים וניצחו אותנו כנראה בצדק" והמשיך: "שיחקנו בהרכב מספיק טוב כדי להשיג ניצחון ולעבור שלב, אם נסתכל על המשחק הספציפי הזה גם שחקנים מספיק טובים שאני סומך עליהם לא הצליחו כל הקבוצה היית פחות טובה".

כשנשאל על היכולת הפחות טובה בסיבוב האחרון: "שלושה משחקים אחרונים בליגה עשינו 7 נקודות בליגה מתוך 9 אפשריות, היו לנו משחקים טובים נגד בני יהודה, מכבי חיפה ונגד מכבי פתח תקווה ששיחקו שתי קבוצות טובות. נכון שהיינו יותר טובים בסיבוב הראשון ונכון שיש ירידה ואנחנו צריכים להגיע למסקנות גם אני כמאמן גם הקבוצה כי הקבוצה פחות טובה, זאת עובדה".

על הפצועים: "בשביל הבעיות יש לנו סגל עמוק. מי שבריא ישחק ויהיה הרכב טוב גם במשחק הליגה בשבת, הפסדנו לקבוצה טובה ויהיו לנו מאוד קשה בשבת וננסה לבוא ולחזור למסלול הניצחונות".

תגובות

End of content

No more pages to load