• 27 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מתחבר לעולם הוירטואלי: ברוך הבא אליניב ברדה

אליניב ברדה, קפטן הפועל באר שבע והשחקן שבעצם גרם לשינוי לאחר שחזר מבלגיה, פתח פייסבוק, חפשו אותו ותנו לו לייק!

צילום מסך דף פייסבוק ברנז'ה

ברוך הבא אליניב!

קפטן הקבוצה, שחקן העונה ב2015/16, הסמל של המועדון, פתח דף פייסבוק חדש (לא היה ישן) ומצטרף לחבריו לקבוצה שהבולט בהם הוא מאור בוזגלו שבעל פרופיל ודף אוהדים.


קיץ 2013, אליניב ברדה מודיע - אני חוזר הביתה. ברדה החליט לחזור להפועל באר שבע לאחר שסיים את חוזהו בגנק. הוא קיבל החלטה לעזוב את בלגיה לאחר שנים שבהן הצליח להפוך לכוכב, ולהיכנס לטופ 3 השחקנים הגדולים בתולדות המועדון הבלגי. במהלך העונה האחרונה שלו בגנק, בהנהלת המועדון ניסו להשאיר את ברדה אצלהם, אבל הוא ויתר על ההצעה, וסירב גם לקבוצות אחרות באירופה שהתעניינו בשירותיו. 

למרות שהיה מבוקש בקבוצות מעבר לים, אליניב ברדה בחר ללכת על משהו אמיץ, לוותר על המון כסף ותהילה ולהצטרף להפועל באר שבע של אלישע לוי, שעתידה הוא בגדר סימן שאלה. הרי רק חודש לפני כן, האדומים ניצלו מירידת ליגה במחזור האחרון, שנה שנייה ברציפות. אבל את ברדה זה לא הפחיד וגם כשהוא הגיע, הוא האמין ומיד הצהיר - המטרה היא לזכות באליפות. 

אליניב ברדה אכן הפריח את השממה בנגב. הוא בחר לחזור להפועל באר שבע, למרות האזהרות של כל הסובבים אותו, מלבד המשפחה. ברדה בסופו של דבר בחר ללכת עם הלב, והלב בחר באר שבע. החתימה של ברדה פתחה את הדלת לשחקנים איכותיים אחרים שבחרו להגיע להפועל באר שבע, בעיקר בזכותו. אלישע לוי, מאמן הקבוצה דאז, לא הסתיר את העובדה שכשהוא דיבר עם שחקנים על הגעה להפועל ב"ש, הוא מיד הזכיר את אליניב ברדה וזה מה שריכך אותם וגרם להם להגיע לכאן. 

תגובות

End of content

No more pages to load