• 03 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אלונה ברקת מגיבה: "חשוב ואהוב ככל שיהיה, זו חציית קו אדום"

סוער בקבוצה האדומה לאחר פרסום הפוסט של מאור בוזגלו שטען כי לא הוצא לו חידוש חוזה מקבוצתו. היום, פורסמה תגובתה של אלונה ברקת לנושא ובוזגלו הושעה עד ליום ראשון

אלונה ברקת (צילום: בן בודה)

אלונה ברקת מגיבה וטוענת שפוסט ה"טענות" של מאור בוזגלו שפורסם ביום ד' לאחר המשחק מול מכבי חיפה אינו מדוייק וחוצה קו אדום. בתגובה, בוזגלו הושעה עד ליום ראשון ולא יהיה בסגל המשחק מול בני יהודה.

כזכור, מאור פרסם בדף הפייסבוק שלו: "אולי זה יהיה קשה, אולי לא נעים אבל הדברים שאכתוב עכשיו מגיעים מהלב וקשה לי עם זה. דבר ראשון שאפו על נצחון חשוב אפילו ששיחקתי רק 8 דקות. 8 דקות שבהן הרגשתי מושפל, הרגשתי שמישהו מעניש אותי. ועל מה?? נכון, יש לי מגוון הצעות אבל אף אחת מהן לא מהמועדון שלי - הפועל באר שבע ! אין לי שום בעיה לשבת על הספסל כשאני לא מספיק טוב או כשזה נטו מקצועי. אני שואף גבוה, רוצה לדאוג לעתיד שלי ותוך כדי אני נותן את כל כולי למועדון היקר הזה. לא חושב שזה מגיע לי תמיד וזה תחושה שכואבת. ולכם האוהדים - תודה".

הפוסט גרר עשרות תגובות שחלקם נזעמות על השחקן האהוב וחלקם על הנהלת הקבוצה אך היום, ככל הנראה הציבור יוכל לראות את צד המועדון שפורסמה הודעתה של אלונה ברקת:

"אוהדים יקרים, אני מבקשת להעמיד דברים על דיוקם בעניין מאור בוזגלו. מאור שחקן אהוב ומוערך עלינו. לכן, הצענו לו מספר פעמים חוזה חדש וגם נפגשנו עם אביו. מאור יודע על כך וגם נציגיו. זו האמת כפשוטה.  

חשוב ואהוב ככל שיהיה, הפועל באר שבע לא תעבור בשתיקה על האשמה פומבית ובוטה של שחקן כנגד המאמן וכשרות שיקוליו. זו חצית קו אדום. המועדון שלנו זכה במאמן ישר ומקצוען שכל שיקוליו מקצועיים. מי שמבין שכדורגל הוא משחק קבוצתי ולא אישי מבין זאת היטב. לא נעבור על כך לסדר היום ומאור יעמוד לועדת משמעת. כמו כן, אני מצפה ממאור שיבין שטעה טעות חמורה ויחזור בו מדבריו.  הפועל באר שבע אינה מועדון של ״אני״ הפועל ב״ש היא מועדון של ״אנחנו״."

תגובות

End of content

No more pages to load