• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חלון ההעברות - הפועל באר שבע בכוננות חימוש

חלון ההעברות של ינואר בעיצומו ובהפועל באר שבע, שכבר הצהירה בעבר שלא תתחזק, ישנם קולות אחרים בימים האחרונים. על הכוונת: עזרא, זריהן, ו-'שחקן הבית', וויליאם סוארס

יחזור לעיר האבות? סוארס במשחק האחרון שלו במדי הקבוצה (צילום: בן בודה)

אם נחזור בזמן, חודש אחורה, הפועל באר שבע נמצאת בשיאה, משיגה תוצאות רצויות ושוברת כל שיא אפשרי. חלון ההעברות בינואר היה נראה רחוק ולא מעניין והצוות המקצועי של המועדון היה בטוח בסגל הקיים וביכולות שלו להוביל את המועדון להישגים ולהתמודד על כל תואר העונה.

מנקודת הזמן הזו, כל יום שעבר הביא איתו חדשות פחות טובות לנגב, מיגל ויטור נפצע ויושבת לפחות לחודשיים קדימה, הקבוצה לא תיפקדה מבחינה מקצועית ורצף של שלושה משחקים ללא ניצחון הדליק נורה אדומה אצל ברק בכר, שהבין שחלון ההעברות בא לו בול בזמן. 

היעדרותו של מיגל ויטור הורגשה כמעט בכל משחק, ובהפועל באר שבע הבינו שהם חייבים להתחזק בעמדה הזו, גם בראייה קדימה, לצמד המפגשים מול בשיקטאש הטורקית במסגרת שלב 32 הגדולות של הליגה האירופית. בעמדה הזו יש לברק בכר פייבוריט ברור, והוא וויליאם סוארס, מי שעשה את הדרך לבלגיה בתחילת העונה, וכנראה יחזור על צעדיו ויצטרף לקבוצה בימים הקרובים. על פי דיווחים בבלגיה, השחקן שוחרר מסטאנדרט ליאז' וצפוי לחתום בהפועל באר שבע לעונה וחצי. סוארס רשם שש הופעות בלבד בבלגיה ולא ממש הותיר חותם, אבל המועדון האדום ישמח לקבל אותו בחזרה. 

מלבד ויטור הפצוע, גם סאגת בוזגלו הביאה עימה מחשבות נוספות לצוות המקצועי. במועדון גיששו לאחרונה לגבי אפשרות צירופו של קשר הפועל ת"א, חן עזרא. עזרא, באר שבעי במקור, לא פסל חזרה לקבוצת נעוריו ובין הצדדים הושגו הסכמות, כך במידה והשחקן ישוחרר מהפועל ת"א ללא עלות, הוא יצטרף להפועל באר שבע באופן רשמי. 

בחוד, הפועל באר שבע מעוניינת לצרף לשורותיה את ניב זריהן, הקשר האשדודי הצעיר והמבטיח. זריהן, רק בן 22, מהיר מאוד, בעל פוטנציאל ואחד מהכישרונות הצעירים הבולטים בליגה. לא מן הנמנע שיגיע בעסקת חבילה שתעביר לאשדוד את לוסיו מרינאו בתוספת סכום כסף. 

יובל שבתאי יסיים את תקופתו הקצרה בהפועל באר שבע? (צילום: בן בודה)​​​​​​​


מי לא ישאר בקבוצה?

מלבד שחקנים שאולי יצטרפו, מי שעתידם במועדון לא ברור ואולי ינדדו לקבוצות אחרות הם הקשר, יובל שבתאי והבלם הצעיר, עמית ביטון, השניים מבוקשים בהפועל רעננה. לגבי שבתאי, שמבוקש גם בהפועל ת"א עדיין לא הוחלט האם לאפשר את המעבר ולגבי ביטון, בהנהלת המועדון מעדיפים שהוא יושאל לקבוצה בה הוא יזכה לדק' משחק רבות. 

מלבדם, רועי גורדנה שלא נמצא בתכניות של הפועל באר שבע כבר זמן רב, עדיין לא הביא הצעה שתשחרר אותו מהקבוצה. מי שכן ישוחרר כמעט בוודאות, בעסקת חליפין כנראה הוא לוסיו מרינאו שלא ממש הטביע את חותמו בקבוצה.

תגובות

End of content

No more pages to load