• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לאחר הניצחון אמש: מאור בוזגלו לא מרוצה ממעמדו

לאחר תקופה שקטה בגזרתו, הקשר שלא פתח אמש בהרכב המשחק, לא מרוצה ממעמדו ובפוסט בפייסבוק כתב: "הרגשתי מושפל לאורך 8 ה-דק' בהן שיחקתי". אביו הוסיף: "הנהלת הפועל ב"ש מדברת בשני קולות, בושה"

הפועל באר שבע חזרה אמש למסלול הנכון, כשניצחה את מכבי חיפה (2:0) ושברה רצף של שלושה משחקים ללא ניצחון בליגה ושמונה משחקים רצופים ללא ניצחון על מכבי חיפה במסגרת הליגה. 

הניצחון המדובר נדחק לשוליים, כשלצד הקפה והעיתון של הבוקר, אוהדי הפועל ב"ש נחשפו לפוסט מסקרן במיוחד שהעלה מאור בוזגלו בדף הפייסבוק הפרטי שלו, ובו נכתב: "אולי זה יהיה קשה, אולי לא נעים אבל הדברים שאכתוב עכשיו מגיעים מהלב וקשה לי עם זה. דבר ראשון שאפו על נצחון חשוב אפילו ששיחקתי רק 8 דקות. 8 דקות שבהן הרגשתי מושפל, הרגשתי שמישהו מעניש אותי. ועל מה?? נכון, יש לי מגוון הצעות אבל אף אחת מהן לא מהמועדון שלי - הפועל באר שבע ! אין לי שום בעיה לשבת על הספסל כשאני לא מספיק טוב או כשזה נטו מקצועי. אני שואף גבוה, רוצה לדאוג לעתיד שלי ותוך כדי אני נותן את כל כולי למועדון היקר הזה. לא חושב שזה מגיע לי תמיד וזה תחושה שכואבת. ולכם האוהדים - תודה".

בוזגלו שכבר התבטא בעבר וציין את חוסר שביעות רצונו מהקרדיט לו הוא זוכה במועדון, פתח את הלב בפני אוהדי הקבוצה ורמז על דברים שקורים מתחת לפני השטח. יש לציין שבבוקר המשחק הועלו פרסומים שונים לפיהם מאור בוזגלו כבר סגר בקבוצה טורקית, סוכנת השחקנים ויקי ועקנין הוסיפה שמאור לא יישאר בב"ש וכל הדיבורים מסביב הצביעו על עזיבה אפשרית. 

בסיום המשחק, מאמן הקבוצה, ברק בכר שלל כל אפשרות לפיה השחקן לא פתח בגלל הפרסומים השונים: "מאור בוזגלו לא פתח מסיבות מקצועיות ושיקולים שלנו לקראת המשחק".

מאור בוזגלו, שיקול מקצועי של ברק בכר? (צילום: בן בודה)

זו לא הפעם הראשונה שמאור בוזגלו בוחר ברשתות החברתיות ובכלי התקשורת השונים, בכדי להבהיר להפועל באר שבע מה דעתו ולהעביר לעוקביו את רגשותיו. כזכור, מיד לאחר הזכייה ההיסטורית באליפות, בוזגלו התראיין בכלי התקשורת ולא ממש אהב את היחס שהוא קיבל בב"ש ושפך את שעל ליבו. חודשיים לאחר מכן, רגע לפני המשחק מול אולימפיאקוס, אביו של השחקן התבטא אף הוא בתקשורת ואמר: "מאור לא יישאר בבאר שבע אחרי אולימפיאקוס". 

הפרשות הללו ירדו מהכותרת והצדדים הגיען לסיכום שתיקה והתעסקות במקצועיות. ואכן, מאור בוזגלו חזר לעניינים בגדול והוביל את הפועל באר שבע להישגים, ביכולת מצויינת שזיכתה אותו בתואר 'השחקן הישראלי הטוב ביותר בליגה'. ההצלחה המסחררת של בוזגלו בסיבוב הראשון גררה אהבה בלתי פוסקת מהקהל האדום שחיכה לחזרה של הילד. אבל גם בתקופה הזו צץ משהו חדש ביחסי משפחת בוזגלו והנהלת הפועל ב"ש והוא - סירוב של האב למכירת המוצרים של הבן בחנות המועדון הרשמית, ללא קבלת תמלוגים. במועדון בתגובה הורידו מהמדפים כל פריט שקשור למאור בוזגלו ולמעשה מוצריו לא נמכרים עד עתה.  


והבוקר שוב, מי שנחלץ לעזרת הבן הוא כמובן האבא, יעקב בוזגלו שכתב בפייסבוק הפרטי שלו: "אין למאור מה לחפש במקום שלא רוצים אותו.", בוזגלו הגיב לטענת האוהדים לפיה המועדון רוצה שהשחקן ימשיך: "הנהלת הפועל באר שבע מדברת בשני קולות וזו בושה".

בפעם השלישית העונה, מאור בוזגלו והפועל באר שבע עולים לכותרות. מתי תיהיה סופה של הסאגה? אנו נעדכן בהתפתחויות.

תגובות

End of content

No more pages to load