• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כוכבי כדורסל בכירים במחנה חנוכה בעומר

שרון דרוקר ודורון שפר הדריכו ילדים בעומר. ועד מנהל חדש של האגודה שואף לקדם את הכדורסל בפרט ואת הספורט בכלל ביישוב

שחקני הפועל עומר עם זיו הייניק ודורון שפר. ערכים, הגינות, והישגיות

כ-60 ספורטאים צעירים מכיתות א' עד י' ממחלקת הכדורסל של הפועל עומר השתתפו במהלך חג החנוכה במחנה כדורסל, בניהולו המקצועי של מאמן ליגת העל ואלוף אירופה לשעבר שרון דרוקר, שהגיע לעומר שלוש פעמים לעבוד עם הכדורסלנים המוכשרים. כמו כן התארח באולם הפיס ביישוב אחד מגדולי הכדורסלנים בישראל בכל הזמנים, דורון שפר, שהעביר הרצאה לילדים וגם אימן אותם.

את המחנה יזם וארגן, המאמן זיו הייניק: "מחנה חנוכה הוא עוד פרויקט לקידום הכדורסל בעומר. מנהל מחלקת הספורט עמי זפרני והנהלת הפועל, ברשותם של עידן וולפסון ואיילון קייט, נתנו את ברכתם ולא חסכו בשום פרט להצלחת המחנה.

"שרון דרוקר,אחד מהמאמנים המובילים בארץ, הפך לחלק ממשפחת הפועל עומר. הוא תרם מהידע ומהיכולת המקצועית שלו, עבד עם הילדים על יכולת אישית, נגע מקצועית בכל ילד, אשר יצא עם צידה להמשך דרכו הספורטיבית".

דרוקר עצמו, שקיבל מגן הוקרה מחבר הנהלת הפועל עומר, ישראל שמשון, מתלהב: "היה מחנה מעלף, ממש כיף. ילדים מדהימים. ראיתי ילדים גם מוכשרים, גם אוהבים את המשחק, גם צמאים ללמוד. באמת הייתה חוויה. הייתה הענות כל כך גדולה ואני חושב שתהיה לזה המשכיות. ההורים היו מרוצים מאוד".

שרון דרוקר מעביר אימון לילדי עומר.

הייניק ממשיך: "גולת הכותרת של המחנה הייתה ביקורו של דורון שפר, שהרצה על ערכים, הגינות, ספורטיביות והישגיות, והילדים היו מרותקים. בהמשך עבד איתם שפר על מיומנויות יסוד של המשחק. אין לי ספק שמחנה כזה תורם ומקדם כל שחקן".

גזבר הפועל עומר איילון קייט, מסכם: "היה מחנה מצוין, עבדו עם הילדים על כל מיני מיומנויות –קוארדינציה, אתלטיקה וגם הדרכה וחינוך. לא נתקלנו בשום בעיית משמעת. הם גם ראו סרט על דורון שפר, על כל מה שעבר עליו. עשינו תחרות בין הילדים, כל ילד קיבל תעודה וגם נתנו גביעים. שיתוף הפעולה המדהים עם שרון דרוקר ודורון שפר מניב פירות".

קייט ביקש להוסיף: "אנחנו ועד מנהל חדש ושמנו לנו למטרה להצעיד את הפועל עומר קדימה ולתת לילדים גם חינוך גופני ופעילויות נלוות, מעבר למשחקים ולאימונים. השאיפה שלי היא להעלות את הפועל עומר בוגרים לליגה א' ומעבר לזה. הכדורסל אצלנו זה הדבר המוביל, אבל נפעל לפתח גם את שאר הענפים ביישוב".

תגובות

End of content

No more pages to load