• 13 מאי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בטוטו רוצים גמר באר שבע מול קריית שמונה

למרות שתעלה במעין הרכב שלישי, הפועל באר שבע תשאף לעבור את הפועל חיפה הערב בנתניה, כדי להעפיל לגמר גביע הטוטו מול קריית שמונה ולהאבק על כל התארים!

מוחמד גאדיר. יפתח בהתקפה

הפועל קריית שמונה שגברה אתמול בדוחק על מועדון ספורט אשדוד 0-1 בפנדל בדקה ה-120 מצפה בכיליון עיניים ליריבתה בגמר גביע הטוטו, בתקווה שתהיה זו הפועל חיפה החלשה ולא אלופת המדינה האימתנית הפועל באר שבע.

באר שבע והפועל חיפה יתמודדו הערב ביניהן, כבר בשעה שבע וחצי, באיצטדיון בנתניה במשחק נוק אאוט שאין ממנו דרך חזרה ב-90 דקות, 120 או בדו קרב פנדלים.

למרות המעמד המחייב והשאיפה ללכת העונה על כל התארים, מאמן באר שבע ברק בכר לא יעלה למשחק את ההרכב הכי חזק שלו. כהרגלו במפעל הזניח והרביעי בחשיבותו, הוא יאפשר מנוחה לחלק ניכר מכוכביו, במסגרת תכנית חלוקת העומסים הגופניים והנפשיים. כך הערב לא ייכללו בסגל כלל המגן השמאלי מיאהי קורהוט, הקשר האחורי ג'ון הוגו ושחקן ההתקפה המצטיין טוני נוואקמה. גם הבלם מיגל ויטור הפצוע ייעדר מן המשחק. לעומת זאת, ייכנס לרשימת ה-18, אחרי העדרות של כחודשיים בשל פציעה, הקפטן המיתולוגי, השחקן המצטיין של העונה שעברה, החלוץ הוותיק אליניב ברדה.

ברדה יראה מספסל המחליפים הרכב שלישי למעשה, שיכלול את השוער גיא חיימוב; את שחקני ההגנה מתן אוחיון, עמית ביטון, לואיי טאהא ובן תורג'מן, את הקשרים אובידיו הובאן, יובל שבתאי ומיכאל אוחנה ואת השחקנים הקדמיים בן שהר, מוחמד גאדיר ורועי גורדנה.

בגלל ההרכב המשני, המפעל המנומנם, השובע ממשחקים והקור העז, רק מאות בודדות של אוהדים מהדרום יצפינו לנתניה לעודד את נציגת הנגב הבכירה והאלפים הרבים יעדיפו לצפות במשחק מבעד למסך הטלוויזיה בערוץ 58 (למי שיש...) מתחת לשמיכת פוך חמה, בהנחה שהקבוצה תסתדר בלעדיהם ותמשיך לנצח בקלות, למרות שאת הפועל חיפה ידריך מאמן חדש, לראשונה דני גולן, שמחליף את אלי כהן המפוטר, כשמלמעלה ביציע ישקיף מנהל מקצועי חדש, ניר קלינגר.

תגובות

End of content

No more pages to load