• 05 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אם את זה ניצחנו, האליפות הבאה סלולה!

הפועל באר שבע לא עוצרת ולא משנות הנסיבות. ניצחון תשיעי ברציפות לחבורה המופלאה של ברק בכר. פער עשר הנקודות ממכבי תל אביב נשמר

מאור בוזגלו. שני שערי ניצחון (צילום ארכיון: בן בודה)

למרות שהראש בעננים, השרירים תפוסים, היכולת חלשה, הבלם המצטיין נפצע ויצא בשלב מוקדם והיריבה מובילה, הפועל באר שבע השיגה ניצחון תשיעי ברציפות, את ניצחונה הקשה ביותר העונה, 1-3 על בית"ר ירושלים באיצטדיון המושבה, עוד עדות לאליפות שנייה ברציפות, רביעית בהיסטוריה ההולכת ומתקרבת.

באר שבע שומרת בשיניים על הפער הפנטאסטי שיש לה מסגניתה מכבי תל אביב, העומד על 10 נקודות בתום 13 מחזורים שמסכמים את הסיבוב הראשון, עם מאזן מצויין של 11 ניצחונות, תיקו אחד והפסד בודד והפרש שערים נהדר6-37 ו-34 נקודות מ-39 אפשריות, 87.17 אחוזי הצלחה.

מיגל ויטור. סובל מפגיעה ברצועה הצידית בברך

הפתיחה של באר שבע לא הייתה טובה, שהייתה באופוריה, בעקבות ההצלחה הכבירה באירופה. רק בדקה העשירית הצליחה הקבוצה לייצר התקפה משמעותית, כשטוני וואקמה העביר מסירה למאור בוזגלו, שבעט חזק מ-25 מטרים, כדור שנהדף בזינוק ע"י השוער בוריס קליימן.

כבר בדקה ה-14 חילוף כפוי ומשמעותי שנאלץ ברק בכר לבצע. הבלם הפורטוגלי מיגל ויטור נפצע בעימות עם איתי שכטר ברחבה, נחת לא טוב והתנפחה לו הברך. לואיי טאהא נכנס במקומו.

שתי דקות אחר כך, פציעה קשה נוספת, במגן השמאלי מיהאי קורהוט, שננגח בפנים ע"י המגן הימני אריק סאבו ויצא לקבל טיפול רפואי. בית"ר ירושלים משחקת אגרסיבי.

דקה 26. הקבוצה הטובה יותר עלתה ליתרון, 0-1 לבית"ר. דודו גורש הדף לא טוב, לאמצע, כדור שבעט אריק סאבו מימין בעקבות התקפה מהירה ו-ולדימיר פרירה נותר מול שער חשוף, כשהשוער רחוק ושרוע על הדשא, הוא בעט בנגיעה קלילה פנימה.

דקה 33. 1-1. טוני וואקמה קיבל כדור מג'ון הוגו על הקו השמאלי, עבר בקלילות שלושה בית"רים על מטר מרובע ומתוך הרחבה בעט חד ושטוח כדור שקליימן כשל בו והדף לשערו הוא.

דקה אחר כך, הוגו איבד כדור קריטי ליד הרחבה ובית"ר כמעט וכבשה, אחרי שגורש זינק בהססנות ורק בזינוק שני הצליח להדוף את הסכנה.

דקה 42. הוגו שלח עומק שמאלה לוואקמה, שהמשיך ללוסיו שבעט בסיבוב בשמאל בנגיעה אחת החוצה.

  1. במחצית ובהפסקה התברר שויטור סובל  מפגיעה ברצועה הצידית של הברך ויעבור מחר בדיקת הדמייה לבירור חומרת הפציעה.

דקה 52. גורש לקח גול בטוח, בהדיפה לקן מבעיטה מקרוב של דן איינבינדר.

דקה 55. גורש שוב עירני והודף היטב בעיטה מרחוק של הייסטר.

ברק בכר ביקש לחזק את מרכז השדה הרך והכניס את אובידיו הובאן במקום מיכאל אוחנה, בדקה ה-56.

דקה 65. כרטיס צהוב ללואיי טאהא, שקיצץ את איתי שכטר במרכז המגרש.

ככל שהדקות הלכו ונקפו באר שבע השתלטה על המשחק גילתה יתרון גופני והלכה והתקרבה לכבוש שער ניצחון. בכר ביקש לחזק את המגמה הזו בחילוף מרענן בדמותו של בן שהר דווקא במקומו של מאור בוזגלו החלש.

עוד בטרם בוזגלו יצא, הוא התכבד לבעוט כדור עונשין מ-11 מטרים בדקה ה-75, לאחר שמהראן ראדי הוכשל על סף הרחבה. בוזגלו בעט טיל לאמצע, 1-2 לבאר שבע!

אחרי הגול, בכר החליף את המוחלף. לוסיו יצא ושהר נכנס בדקה ה-78.

בדקה ה-89 החמצה גדולה של יעקב בריהון מבית"ר במצב מצויין מול גורש. הדקות האחרונות היו בסימן לחץ של הצהובים-שחורים על האדומים-לבנים, שידעו לצאת למתפרצת קטלנית בדקה ה-93, שבסיומה בעט בוזגלו בשמאל מ-18 מטרים לרשת הגבוהה, 1-3 בסיום.

הרכב הפועל באר שבע וציונים של ברנז'ה: דודו גורש 5.5; בן ביטון 6, מיגל ויטור-נפצע-10 (לואיי טאהא-6-14), שיר צדק 6, מיהאי קורהוט 6; ג'ון הוגו 6, מהראן ראדי 6, מיכאל אוחנה 5 (אובידיו הובאן-6-56); מאור בוזגלו 6, לוסיו מריניאו 5 (בן שהר-78), טוני נוואקמה 7.

שפט: אלון יפת, לעיני כ-10,000 צופים, כ-1,200 מהם מבאר שבע, ביציע הצפון מערבי במושבה בפתח תקווה.

עוד ניצחון חשוב (צילום: בן בודה)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load