• 04 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

איך חוזרים לארץ ומתרכזים בבית"ר ירושלים?

ההישג הגדול באנגליה וההגרלה הבעייתית מול בשיקטאש הטורקית מסיתים את תשומת הלב ממשחק החוץ הערב בליגת העל, מה שעלול לעצור את הפועל באר שבע

ברק בכר. לצערו יש משחק היום עם בית"ר ירושלים

אלופת ישראל תעלה הערב (21:00) למשחק ה-13 והאחרון שלה בסיבוב הראשון בליגת העל, כשהיא לא ממש מרוכזת. האופוריה מההישג הענק ביום חמישי באנגליה עדיין טרייה ובטח ההגרלה שנערכה בצהריים בשוויץ, שקבעה צמד משחקים בעייתיים מול בשיקטאש הטורקית, שרק לפני יומיים התפוצצה מכונית תופת מול האיצטדיון שלה ונהרגו 44 אנשים!

המשחק הראשון יתקיים אמנם רק בעוד חודשיים (16/2/16) ובאיצטדיון טרנר והגומליןצ באיסטנבול שבוע אחר כך, במאבק על העלייה לשמינית הגמר של הליגה האירופית, אך העניין הזה מעסיק את הפועל באר שבע ומאמנה ברק בכר. מבחינה מנטאית, יהיה קשה מאוד לבכר ולשחקניו להתנתק ולמנטאליסט אילן עזריה צפויה בשעות הקרובות עבודה רבה.

איך יורדים מה"אולימפוס" של איצטדיון סנט מרי בסאות'המפטון ונוחתים במושבה בפתח תקווה מול בית"ר ירושלים? איך מצליחים לצלוח את המעבר החד הזה מאירופה הקלאסית לליגה הישראלית? אפילו ברק בכר עצמו נשאב לאופוריה הכללית ואמר שלצערו יש היום משחק עם בית"ר ירושלים. במצב דברים שכזה, עושה רושם שניצחון ליגה שמיני ברציפות הוא לא מובן מאילו ויש מצב שהפער בין המוליכה מבאר שבע לסגניתה מכבי תל אביב, שניצחה אתמול את 2-4 את הפועל חיפה יקטן ל-8 או 7 נקודות.

מבחינה מקצועית, למרות העייפות המצטברת, בכר אינו צפוי לערוך שינויים מרחיקי לכת בהרכב הקבוצה, אך יהיו שינויים נקודתיים. בהתאם לסגנון המשחק ההתקפי יותר בארץ, בכר יעלה את הקשר הקדמי מיכאל אוחנה, כנראה במקומו של אובידיו הובאן היותר הגנתי. כמו כן, ייתכן שיהיו עוד שני שינויים - אולי גיא חיימוב בשער במקום דודו גורש ואולי לוסיו מריניאו בהתקפה במקום בן שהר. אליניב ברדה, מאור מליקסון ו-וובה בראון המחלימים מפציעות יישארו כנראה מחוץ לסגל.

תגובות

End of content

No more pages to load