• 08 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מאור בוזגלו: "אלוהים היה איתנו", תיקו שכולו ניצחון ענק של האדומים

הילד הענק, מאור בוזגלו הבקיע את אחד השערים החשובים בקריירה שלו מול סאות'המפטון החזקה והעלה את הפועל באר שבע לשלב נוק האוט. ברק בכר: "אין לי בעיה לקבל כל קבוצה בשלב הבא"

המאמן הגאון, ברק בכר, בסיום המשחק : "זו חוויה אדירה, השמחה נמשכת. מדהים, מדהים. אנחנו עושים דבר גדול. עשינו גול גדול, הרגשנו שזה שלנו לאורך כל הדרך. היינו די בטוחים שהגול שלנו יגיע. זה התחיל עוד מהמוקדמות, זה לא רק היום. עשינו משהו גדול ולא נסתפק בזה. אנחנו יכולים לעשות משהו גדול גם בהמשך. אין לנו בעיה לקבל כל קבוצה בשלב הבא, תהיה חוויה גדולה בטרנר".

מאור בוזגלו, ששערו העלה את האדומים שלב: "זה לא רק אני, הקבוצה הייתה מדהימה וראו את זה מהרגע הראשון. אנחנו קבוצה שחולמת על הדברים הכי רחוקים וכך אנחנו רוצים להמשיך. אני חייב לציין שזה אחד המגרשים הכי קשים ששיחקתי בהם, סאות'המפטון קבוצה מדהימה, אבל אנחנו האמנו בעצמנו כמו שהאמנו בסן סירו. לא היה לנו מה להפסיד ואלוהים היה איתנו".

והמשיך: "היו לי תחושות שאכבוש היום כמו גם לפני המשחק מול אינטר בחוץ. אני מרגיש סיפוק גדול מאוד ששימחנו כל כך הרבה אנשים בישראל. כל קבוצה שתבוא, תרגיש מה זה הפועל באר שבע. יכולת לראות את כמות האוהדים שהגיעה למשחקי החוץ. היום יודעים מה זה הפועל באר שבע".

את מי יכולה לקבל באר שבע בשלב הבא בפברואר?

אייאקס, רומא, שאלקה, פרנבחצ'ה, שחטאר דונייצק, ספרטה פראג, זניט סנט פטרסבורג, אוסמאנליספור, סנט אטיין, פיורנטינה, קופנהאגן, ליון, טוטנהאם, בשיקטאש, אפואל ניקוסיה, בילבלאו/גנק.

תגובות

End of content

No more pages to load