• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ספרטה פראג, סאות'המפטון ואינטר, בית המוות יסתיים עם הפתעה?

כשהפועל ב"ש הוגרלה לבית כל כך קשה, אף אחד לא נתן לה סיכוי לעבור שלב, אם נאמין, הערב זה יכול לקרות!

יום שישי בצהריים, 26 באוגוסט, מונאקו. רגעים לפני שבעלת הבית של הפועל באר שבע, אלונה ברקת ומנכ"ל המועדון, אסי רחמים המריאו להגרלת שלב הבתים של הליגה האירופית שנערכה בעיר, אלופת ישראל הייתה רחוקה רק שער אחד, בניצחון על סלטיק כדי להיות מוגרלת בבית מוות בליגת האלופות, עם ברצלונה הגדולה, מנצ'סטר סיטי העשירה ומינשנגלדבאך המכונה.

אין ספק שהמפגשים מול הקבוצות הללו היו נכנסים להיסטוריה, אבל מה שקרה בצהריי שישי של אוגוסט החם, זימן לבחורים של ברק בכר הגרלה לא פחות טובה, במסגרת המפעל השני בגודלו באירופה. הכדורים שיצאו ובנו את בית K, הפכו אותו לבית מוות של הליגה האירופית כבר בשלושת הקבוצות הראשונות. אינטר, מועדון פאר איטלקי, סאות'המפטון, המועדון האנגלי מצמרת הפריימרליג, וספרטה פראג, שם קצת פחות נוצץ אבל עם המון ניסיון באירופה. לשלושת המועדונים הללו הצטרפה הקבוצה האדומה שלנו והבית הזה הפך לבית מוות + הפועל באר שבע. 

השדרים שהעבירו את השידור לא נתנו סיכוי ממשי וגם הפרשנים לא ממש האמינו שיכול לקרות פה משהו. אבל המציאות הכתיבה דברים אחרים.

שלב הבתים יגיע הערב לסיומו (צילום: בן בודה)​​​​​​​

כבר במחזור הראשון של הבית, הפועל באר שבע יצאה למילאנו והיממה את הסן סירו כשניצחה את אינטר הגדולה בנוקאאוט שאף אחד לא האמין שיכול לקרות, בהמשך תיקו עם סאות'המפטון בבית, ואז שני הפסדים דווקא לקבוצה הפחות מפחידה, ספרטה פראג שתסיים בהפתעה ראשונה בבית. שני ההפסדים הללו למעשה גמרו את הסיפור של הפועל באר שבע, אף פרשן לא ממש הסכים להמר על תוצאה פרועה שבה האדומים יצליחו להוציא 4 נק' בצמד משחקים מול אינטר וסאות'המפטון.  אבל הפועל הפתיעה והיא כבר בדרך לשם. 

אינטר הגיעה למפגש גומלין ב'טרנר', היא כבר הובילה 2-0 במחצית, אבל אז הקסם של האיצטדיון הכי חם במזרח התיכון התפוצץ, שלושה שערים של האדומים במחצית השנייה הביאו מהפך ענק, שוב על מועדון הפאר האיטלקי, אינטר. השחקנים של ברק בכר עשו את הבלתי יאמן, אולי אחד הדברים הכי גדולים שעשה מועדון ישראלי באירופה.

והנה, הפועל ב"ש שוב שם, חיה ובועטת, רחוקה נקודה אחת (עם שערים) מההעפלה לשלב הבא, 32 הגדולות. 

כאן, ב'טרנר' המפגש הקודם מול סאות'המפטון הסתיים בתוצאת תיקו נטולת שערים, כשהשחקנים האדומים הציגו יכולת סבירה. האנגלים הגיעו בכדי לשחק על תיקו, רצו וגם הצליחו. 

הערב הכל תלוי בלוחמים של בכר, ניצחון ועשינו זאת, כיבוש שער מהיר והשגת תוצאת תיקו וגם כך הצלחנו במשימה. רגע לפני שהכל נגמר, וכשיש מטרה אחת מול העיניים, שחקני הפועל באר שבע צריכים להתעלות על עצמם ולעשות היסטוריה נוספת. בשנת 2016 שמלאה בהיסטוריה שעשו אותם שחקנים, יש מקום להיסטוריה נוספת.

אנחנו מאמינים בכם, תביאו את הכרטיס!

תגובות

End of content

No more pages to load