• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

באר שבע/בני שמעון לא מעדה מול האחרונה בטבלה

ללא ג'ף אלן וג'וש רוג'רס הפצועים, הפועל באר שבע בכדורסל עשתה את שלה וניצחה בחוץ את האחרונה בטבלת הליגה הלאומית עירוני רמת גן 73-81

ג'ף אלן בקצה הספסל בשבוע שעבר. עדיין פצוע (צילום: אסף חיימוביץ')

קבוצת הכדורסל של הפועל באר שבע/בני שמעון שומרת על מעמדה בצמרת הליגה הלאומית עם ניצחון שישי, לצד שלושה הפסדים, ניצחון צפוי יש לומר, על האחרונה בטבלה עירוני רמת גן החלשה, שיש לה ניצחון בודד בתשעה מחזורים בליגה הלאומית.

באר שבע שנשענת על הסנטר האמריקני ג'ף אלן, הצליחה להסתדר בלעדיו, זכר לפציעה בקרסול, שהשביתה אותו ברבע הראשון של המשחק הקודם מול מכבי רחובות בבית וגם שיחקה ללא האנגלי ג'וש רוג'רס הפצוע, שבדרך כלל נמצא בקצה הספסל. מצד שני, הקלעי דודו שמריז, שהיה חולה בשבוע שעבר, חזר לפרקט, שיחק כ-32 דקות וסיים במדד חיובי + 12.

פתיחת המשחק ברמת גן לא הייתה טובה לבאר שבע, שעלתה עם הרכז טוני פישר ועם טמיר אריאלי, ג'ייסון וויליאמס, ג'ורדן לואיס ובן אייזנהרט. המקומיים הובילו אחרי חמש דקות 9-13 ו-24-28 בסיום הרבע הראשון.

את הרבע השני באר שבע ניצחה 11-16 ועלתה ליתרון מזערי, 39-40 במחצית. בפתיחת המחצית השנייה חניכיו של יניב בורגר ברחו ופתחו פער, 16-24, 55-64 בסיום הרבע השלישי, הרבה הודות ליכולת שיא של ג'׳ייסון וויליאמס, שלקח אחריות בהעדרו של אלן. הרבע הרביעי היה שקול, הפער נשמר ובאר שבע ניצחה ב-8 'פור', 73-81, למרות שבורגר הרשה לעצמו לשתף שלושה "ילדים".

קולעי הנקודות לבאר שבע: ג'׳ייסון וויליאמס 32, דודו שמריז 16, טמיר אריאלי 11, טוני פישר 10, ג'ורדן לואיס 6, רועי נציה 5, בן אייזנהרט 1 + 11 כדורים חוזרים.

עוד שיחקו ולא קלעו: הקפטן אוהד כהן, אלכס צ'רנוביץ', יניב חביב, טל בקלו.

ביום שלישי הבא, בשעה 19:30, משחק בית בקונכייה, מול הנציגה השנייה מעיר הגנים, הפועל רמת גן/גבעתיים, שנמצאת בחלק העליון של הטבלה.


תגובות

End of content

No more pages to load