• 02 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יש שוער בשער, גם אם הוא מחליף

גיא חיימוב, שוערה המחליף של הפועל באר שבע מציג יכולת מצוינת בהזדמנויות שהוא מקבל מברק בכר - יש עתיד בשער.

מתוך דף הפייסבוק של גיא חיימוב

בתחילת העונה הנוכחית ברק בכר החליט להנחית את גיא חיימוב בעיר המזרקות, זאת למרות היכולת המצוינת של דודו גורש בעונת האליפות. אבל החתימה של חיימוב ממש לא הגיעה על חשבונו של גורש, אלא לעזרתו. גורש, השוער הותיק של ב"ש, שהביא אליפות, זכה לקבל דמות נפלאה בעמדת השוער השני, כשחיימוב, למרות היותו שוער בכיר בליגת העל לפני חתימתו במועדון, ולמרות הרצון הגדול שלו לקבל דקות, מוכיח שהוא דמות אחרת, אחת כזו שתמיד תיהיה בשביל הקבוצה ולא למען עצמו. 

בעת החתימה שלו במועדון האדום, הובהר לחיימוב שהוא מגיע לקבוצה על תקן שוער מחליף, שצריך להתמודד על מקומו בהרכב ובעתיד? המקום של השוער הראשון ככל הנראה יהיה שלו. 

בגישה חיובית ובמטרה לעזור לקבוצה, חיימוב קיבל את ההחלטה הנכונה והחליט להצטרף למועדון. זה לא סוד שיש לו כאן חברים, גם ברק בכר המאמן שמכיר אותו מקריית שמונה וגם חבריו, השחקנים מאותה ק"ש, וובה בראון ושיר צדק, אין ספק שהנחיתה שלו בנגב הייתה רכה מתמיד. 

נחזור לצד המקצועי, מאז שהצטרף הוא מיעט לקבל דקות, אבל בדקות ששיחק הוא היה פשוט מצוין. שוער שיודע לכוון את ההגנה ולהיות הקפטן של החלק האחורי, הוא מנהיג ו"מתאבד" על כל כדור. במשחק האחרון מול מכבי חיפה בגביע הטוטו, הוא הצליח להשאיר את הפועל באר שבע במשחק במו ידיו ורגליו, כשלקח שתי הצלות של גולים בטוחים במהלך המחצית הראשונה ושמר על רשת נקייה. גם במשחק החשוך מול הפועל כפ"ס בליגה, הוא הציל את הקבוצה בדקות החלשות יותר והוכיח שהוא כאן בשביל לעזור, לא משנה מתי ואיפה, הוא מוכן ומזומן לעזור בכל מטרה. 

הדרך הזו שלו תביא אותו למקומות טובים, אחרי הכל הוא רק בן 30 ואפודת השוער הראשון מובטחת לו בעתיד. אנחנו עוד נהנה מחיימוב, זה מה שבטוח.

תגובות

End of content

No more pages to load