• 02 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ביום רביעי - המבחן הגדול של אוהדי הפועל באר שבע

הפועל באר שבע מושכת קהל ענק למשחקיה בליגת העל ובליגה האירופאית, אבל המבחן האמיתי של האוהדים הוא דווקא בגביע הטוטו. האם הקהל יצביע ברגליים?  

אוהדי הפועל באר שבע (צילום: בן בודה)

אוהדי הפועל באר שבע בכדורגל ניצבים בצמרת האוהדים של הכדורגל הישראלי, בתצוגות תפאורה ועידוד אדירות ובמספרים גדולים שמלווים את הקבוצה לכל חור בארץ, כמילות השיר.

הקהל האדום ממלא את איצטדיון 'טרנר' בכל משחק מחדש, כשהכרטיסים נחטפים מבעוד מועד וקופות האיצטדיון כלל לא נפתחות למכירה, בעקבות זאת אוהדים רבים טוענים שמספר המקומות באיצטדיון לא מספיק. האם הם צודקים? חלקית. למרות ההצלחה של הקבוצה והעובדה שהאיצטדיון מלא בכל משחקי ליגת העל והליגה האירופאית, בגביע הטוטו המספרים לא ממש מתרוממים, שכן כשהפועל ב"ש אירחה את מ.ס. אשדוד במסגרת הזו הגיעו כ-9 אלף אוהדים בלבד והקרחות היו גלויות לעין. 

כשקבוצה מצליחה הרבה יותר קל למשוך קהל  וביום רביעי זה יהיה המבחן של אוהדי הקבוצה.  הפועל באר שבע תארח את מכבי חיפה במסגרת משחק הגומלין של שלב רבע הגמר בגביע הטוטו. על הנייר, לא מדובר במפעל נוצץ ולא במשחק של להיות או לחדול, אבל הקהל של הקבוצה חייב להיות שם. נכון, כמעט בכל קבוצה בעולם אנחנו נראה קהל דליל במשחקים לא משמעותיים מבחינת המועדון, אבל אוהדי הפועל באר שבע מתיימרים להיות אוהדים מסוג אחר, מהסוג שדוחף את הקבוצה בכל חור ובכל מצב, כמילות השיר, והמבחן האמיתי יהיה דווקא במשחק הזה. 

הצפי הוא לכ-10 אלף אוהדים שיגיעו למשחק, יש לכם יומיים לחטוף את שאר הכרטיסים שנותרו ולהצדיק את הטענה שחייבים להגדיל את 'טרנר'. אחרת, האיצטדיון הוא בול במידות הנכונות.

תגובות

End of content

No more pages to load