• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

גנק פנתה לאליניב ברדה

הנהלת המועדון הבלגי, שמכירה היטב את קפטן הפועל באר שבע, הציעה לו את משרת המנהל המקצועי כחלק מההכנות לעונה הבאה

אליניב ברדה במדי גנק (צילום מסך מתור האתר של אופ"א)

בימים האחרונים פורסם בדף הפייסבוק הרשמי של קבוצת גנק הבלגית, פוסט שבו נזכרו באליניב ברדה שהיה חלק ממשחק גדול בסיומו ניצחה גנק 5-1 את קבוצת יופן, אבל מסתבר שהפוסט שבו הוזכר אליניב ברדה לא הגיע במקרה.


 זה לא סוד שבמועדון הבלגי מעריכים ומכבדים את אליניב ברדה ששיחק במדי גנק במשך שש עונות, עד כמה מכבדים? עד כדי כך שהם רוצים לראות את הקפטן הבארשבעי משמש כמנהל המקצועי של המועדון בעונה הבאה. למערכת ברנז'ה נודע כי בתקופה האחרונה הנהלת גנק פנתה לאליניב ברדה והציעה לו את המשרה היוקרתית, אך ברדה סירב בנימוס והבהיר שטוב לו בב"ש והוא לא מתכוון לעזוב את הבית. 

אליניב ברדה הצטרף לגנק בשנת 2007 וכבר בעונתו הראשונה במועדון, כבש שישה עשר שערים, כולל שלושער ושני צמדים. בחמשת העונות הנוספות הוא הוסט לעמדה שמאחורי החלוץ והעלה גם את מאזן הבישולים ובסך הכללי כבש למעלה מ-50 שערים בליגת העל הבלגית. ברדה גם נבחר לשחקן הזר המצטיין שהגיע לליגה הבלגית, לאחר שהוביל את גנק לזכיות בתארים בזירה המקומית ולהעפלה למפעלים אירופאיים, פעם אחת גם על חשבון מכבי חיפה. 

מאז שעזב את ארץ השוקולד לטובת הקוטג' בבאר שבע, ברדה נשאר במעקב של מנהלי המועדון הבלגי שהעריכו את השינוי שהצליח לעשות בבאר שבע, כן, הם זוקפים זאת לזכותו, וחיכו להזדמנות שבה יוכל לשתף פעולה מחדש.  

גורם המקורב לשחקן אישר את הפנייה שקיבל אליניב ברדה והוסיף:"טוב לאליניב בבאר שבע וזה גם מה שהוא אמר כשקיבל את ההצעה. הוא לא הולך לאף מקום".

במועדון הבלגי התאכזבו מהתשובה, אך השאירו את הדלת פתוחה במידה וברדה יתחרט.

תגובות

End of content

No more pages to load