• 27 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

באר שבע על המפה - שחקני הפועל ב''ש חלק מהנבחרת

לאחר שנים של חוסר הזדהות עם נבחרת ישראל, האוהדים האדומים סוף סוף יכולים להתחבר לשחקנים בקמפיין הנוכחי

שחקני ב"ש שלקחו חלק בניצחון על אלבניה (צילום מסך)

נבחרת ישראל של השנים האחרונות הייתה בנויה בעיקר מליגיונרים ושחקני מכבי ת"א, השחקנים של הפועל באר שבע לא ממש נספרו וגם אם היו זימונים, זה לא היה בקביעות ולא ממש להרכב הפותח. גם אם היו שחקנים שמבחינת היכולת היו ראויים לקבל זימון לנבחרת, העובדה שהם מב"ש לא ממש עזרה לזה לקרות. הזילזול בשחקנים מהדרום גרם לקהל האדום לאבד עניין בנבחרת ורבים מאוהדי הפועל באר שבע הרגישו שלא סופרים את השחקנים שלהם ואין מי שבאמת מייצג אותם ולא הרגישו חיבור לכל מה שקרה בנבחרת. אבל בקמפיין הנוכחי אנחנו מרגישים את השינוי. 

עם האליפות שלקחה הפועל באר שבע והיכולת של השחקנים באדום, הזימונים שלהם לנבחרת ישראל היו רק שאלה של זמן. ואכן, מאז כניסתו של אלישע לוי לתפקיד, אנחנו רואים לפחות חמישה שחקנים של אלונה ברקת שמזומנים לסגל ומייצגים את המדינה במדים הלאומיים. זה התחיל בעמדת השוער עם דודו גורש, שהשתלט על אפודת השוער הראשון ומביא שקט לחלק האחורי. במקרה של גורש, לא מעט אנשים הרימו גבה על כך שזומן לנבחרת בגילו המתקדם, אבל הוא ניפץ את הסטיגמות והוכיח שניסיון זה לא דבר שקונים במכולת, וזה הכרחי מאוד לשוער נבחרת. הוא יציב ומנהיג מאחורה, מה שהיה חסר לנבחרת מאז פרישתו של דודו אוואט. מלבד העובדה שהוא שחקן הפועל באר שבע, הוא גם אישיות שקל מאוד להתחבר אליה, עם כל הדרך שהוא עבר עד לכתר, אפשר להבין גם למה. 

מלבד גורש, בחלק האחורי של ההגנה אפשר למצוא גם את שיר צדק שלקח את המושכות והפך לשחקן מרכזי במערך הנבחרת, אחד כזה שנראה אותו במשבצת הזו עוד המון שנים קדימה. 

שהר, בוזגלו ואוחנה בדרכם לאלבניה (צילום מסך)​​​​​​​

שני אדומים נוספים הם מאור בוזגלו ובן שהר שהפכו למזומנים קבועים בזכות יכולת טובה ולא בחסד.  

גם בן ביטון, גיא חיימוב, דוידזדה בזמנו, מאור מליקסון, מיכאל אוחנה וכמובן אליניב ברדה שתמיד נמצא בנוף, לקחו חלק במשחקים האחרונים של נבחרת ישראל. אם ניכנס לראש של אוהד הפועל באר שבע, כשעשרה שחקנים לפחות מתמודדים על מקומם בסגל וכחמישה לפחות מזומנים כדרך קבע, אפשר לראות איך החיבור לנבחרת הוא אוטומטי. 

בעבר כשהייתם שואלים אוהד הפועל באר שבע מה דעתו על הנבחרת, הוא כמעט תמיד היה עונה:"את מי זה מעניין?", אז קבלו חדשות חמות, עכשיו זה מעניין. עכשיו זה מעניין כי השחקנים שלנו נמצאים שם, כי הפכנו לחלק מאוד משמעותי ממה שקורה שם, כי באר שבע סוף סוף על המפה, ומהסיבות הנכונות. 

עכשיו אוהדי הפועל באר שבע יכולים וצריכים להזדהות עם נבחרת ישראל, לעודד ולתמוך בעוצמה הרבה יותר גבוהה ממה שהיינו רגילים.  יאללה הפועל ו-אל..אל.. ישראל! 

תגובות

End of content

No more pages to load