• 05 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נסגר התיק שנפתח כנגד רשת האופנה סלקשיין

בחודש מאי האחרון הפועל ב"ש הגישה תביעה כנגד רשת האופנה 'סלקשיין', הבוקר התיק נסגר

התיק שנפתח כנגד סלקשיין נסגר

כפי שפורסם לראשונה ב-ברנז'ה, בחודש מאי האחרון א.א. החברה לקידום הספורט באר שבע המפעילה את מועדון הכדורגל הפועל באר שבע הגישה תביעה בסך 500,000 שקלים ובקשה לצו מניעה כנגד יניב ואייל חדד מב"ש הבעלים של רשת חנויות האופנה סלקשיין.

בתביעה שהוגשה לבית המשפט המחוזי בב"ש נטען כי במהלך חודש מאי העלו הנתבעים פוסט בפייסבוק בעמוד הרשמי של סלקשיין ובו הציעו למכירה חולצות מודפסות עם סמל המועדון הפועל באר שבע. בעקבות הפרסום הוגשה תלונה במשטרה לאחריה בוצע חיפוש בחנות סלקשיין בב"ש במהלכו נתפסו מאות גלופות הדפסה וחולצות מועדון מזוייפות. בית המשפט ביקש להורות על השמדת החולצות המזוייפות, לאסור על הנתבעים מלהפר את סימן המסחר שהינו סמל המועדון של הפועל ב"ש, ובשלב זה ועד למתן דו"ח על ידם על היקף מעשי הזיוף, לפצות את התובעת ב-500,000 שקלים.

בעלי החברה, אייל חדד טען כי מדובר במקרה ספציפי שאותר והופסק ולא כדרך פעולה של הרשת. חדד, אוהד ותיק של הקבוצה שתרם ותורם רבות למועדון במהלך השנים האחרונות, הופתע מעצם התביעה ונדהם לגלות שהוא וחברתו נמצאים תחת התקפה מצד הפועל באר שבע.

במקביל לתביעה שהוגשה לבית המשפט, התנהלה במשטרת ישראל חקירה בנוגע להפרת סימן היכר מסחרי, בעקבות השימוש של חברת סלקשיין בסמל המועדון. הבוקר התיק שנפתח כנגד החברה נסגר, ופרקליטות מחוז דרום במשטרת ישראל החליטה שלא להעמיד לדין משום ש"נסיבות העניין אינן מוצדקות". 

ממועדון הפועל באר שבע נמסר בתגובה: "התביעה האזרחית שהגשנו כנגד החברה תלויה, עומדת ומתנהלת בבית המשפט"

תגובות

End of content

No more pages to load