• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ליגת העל: במקום חלון קיבלנו את אשקלון

אוהדים עדיין נמצאים בחו"ל, שחקנים מותשים ומאמן עייף. מי צריך את משחק הליגה באשקלון דווקא עכשיו?

ברק בכר. דווקא עכשיו הרכב חזק?

הערב, ב-20:00, תתארח הפועל באר שבע באשקלון, במסגרת ליגת העל בכדורגל, כשהיא מוכה לאחר ההפסד 0-2 לפני שלושה ימים בפראג בזירה האירופית.

חלק מאוהדי הקבוצה עדיין לא הספיק לחזור מחו"ל, חלק מחרים את המשחק על רקע מחיר הכרטיס המופקע (90 שקלים) וחלק קטן יחסית ינסע לעודד קבוצה עייפה ומותשת, שבקושי זכתה לזמן התאוששות.

מאמן באר שבע, ברק בכר, שנתן לשחקני הרכב הפוגה דווקא במשחק חשוב באירופה מול יריבה חזקה, יחזיר אותם אל הדשא דווקא מול קבוצה ישראלית חלשה, שמצויה כגע במקום ה-14 והאחרון. הדברים אמורים לגבי הקשר האמצעי ג'ון הוגו והחלוץ בן שהר. גם הקשר ההתקפי מיכאל אוחנה, שלא מורשה לשחק באירופה, צפוי לפתוח באשקלון. לואיי טאהא, אובידיו הובאן ולוסיו מרינאו צפויים לרדת אל ספסל המחליפים.

שינוי נוסף שנמצא על הפרק הוא ספסולו של המגן השמאלי מיהאי קורהוט, כדי לאפשר לו מנוחה. מעניין יהיה לראות אם בן תורג'מן, ש"נמחק" על ידי בכר מאז הטעויות במשחק ההפסד בחיפה, יראה דשא או שמא מתן אוחיון יפתח, למרות שהוא ימני ולא שמאלי.

אנתוני וואקמה, שמחלים ממתיחה קלה, עשוי לשוב לסגל, אך לא בטוח שישחק. לעומת זאת, מאור מליקסון הפצוע צפוי להמשיך ולסחוב משחק נוסף, בטרם ייצא לניתוח בשרירי הבטן שהחלמה ממנו עורכת כחודש וחצי.

בכל מקרה ובכל מצב, באר שבע האלופה עדיפה בהרבה על אשקלון העולה החדשה ואמורה לנצח בלי בעיה, כפי שעשתה מולה במשחק חוץ בגביע הטוטו 0-6. השחקנים הבאר-שבעים של אשקלון, ירדן אבוחצירה ואבי מלכה, יכולים רק לפנטז על הפתעה מרעישה מול מוליכת הטבלה נטולת הבאר-שבעים, ללא אליניב ברדה הפצוע.

תגובות

End of content

No more pages to load