• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ברק בכר: "הניצחון מוקדש בשביל בנצי"

ברק בכר מעריך את האוהד מספר 1 שנפטר. מאור בוזגלו מספר איך כבש ומסרב להתחייב שיישאר בבאר שבע. לגבי המשחק הקרוב, בפראג: "נעלה עם ההרכב הטוב ביותר כדי לנצח שם"!

ברק בכר במסיבת עיתונאים.

בהפועל באר שבע קיבלו את הניצחון במשחק העונה בשלוות נפש, כאילו ניצחו זה הרגע את רעננה, לא את מכבי תל אביב. מאמן הקבוצה ברק בכר אף בחר להבליט נקודות תורפה: "אני חושב שהמשחק היה מאוד קשה מבחינתנו. לפי המשחק היום, לא הייתה לנו איזו שליטה ברורה. היינו יעילים, אבל לא היינו ארבע רמות מעל מכבי. כמובן שחשוב לי מאוד הניצחון, אבל המחצית הראשונה היית מאוד רעה. עשינו הרבה טעויות."

יחד עם זאת, בכר אומר: "אנחנו לא נחפש להתנצל. החוכמה היא לדעת להרים את עצמך במחצית השנייה וידענו שאם נעלה את האגרסיביות נצליח יותר בחלק ההתקפי ואני שמח שזה קרה. אנחנו מרגישים בספסל שדברים לא טובים הולכים לקרות. אין ספק שמכבי פתחו חזק ואנחנו פתחנו רך. נכון שהגיע גול, אבל מהראן עשה שינוי במשחק כשנכנס במחצית השנייה והוסיף עוצמות באמצע. בעזרתו יצאנו בצורה יותר טובה להתקפות".

לגבי המשך הדרך בליגת העל, בכר לא מתרגש יותר מדי: "מחזור שמיני, רק שלוש נקודות הפרש, זה מוקדם מדי להצהיר כוונות. היה חשוב לנצח את המשחק הזה ודיברנו על זה שהפסדנו יותר מדי נקודות השנה, ורצינו לעלות את האחוזים אחרי שקיבלנו סטירה ממכבי חיפה. יש יציבות בקבוצה, ההגנה טובה, לא ספגנו וואנחנו נצליח לשפר עוד כמה דברים".

בכר נדרש במסיבת העיתונאים להסביר מה קרה לפני הבעיטה החופשית שהובילה לשער השני: "היו ויכוחים והחלטתי שבוזגלו יבעט. לא היה משבר, הילד היה מצויין ומעבר לגול ולפעולות ההתקפיות הוא נתן את ה-100% שלו, אני לא רואה שום בעיה".

בוזגלו עצמו אמר בעניין: "ראדי הוכשל וביקש לבעוט ואני ביקשתי לבעוט וברק לקח את ההחלטה הנכונה... במשחק כדורגל יש הרבה מאוד אמוציות, כמו הסיטואציה מהסוג של המצב הנייח, אפשר להבין קצת את ראדי כי עשו עליו את העבירה. מבחינת המצבים הנייחים, אני עובד על זה הרבה והוכחתי את עצמי. הרגשתי בסן סירו דבר מאוד דומה, וכבר בבעיטה חשבתי על הגול".

בוזגלו ממשיך: "המשחק הזה לא שונה מהרבה מאוד משחקים, מה שקובע היא התוצאה. לקחנו 3 נקודות מאוד חשובות וזה יוסיף לביטחון שלנו, ולא משנה מי משחק. אנחנו קבוצה עוצמתית. בטרנר קשה מאוד מולנו בגלל הקהל שנותן תמיכה. אני חושב שהפועל באר שבע עוברת תהליך חיובי והמטרה הייתה לנצח את המשחק הזה כמו שהיינו פוגשים את רעננה ועכו".

באשר לעובדה שבמשחקים רבים הוא משמש כשחקן מחליף, הגיב בוזגלו: "אני באמת לא מתרגש כל כך מהר, לא נפגע כל כך בקלות. כולם יכולים לדבר הרבה מסביב, אבל יש לי מספיק ניסיון לעלות למגרש לעשות מה שאני אוהב ולנסות לשמח הרבה אנשים, ושום דבר מעבר לזה לא מעניין אותי"

לגבי עתידו המעורפל במועדון, שכן בסיום העונה הוא מסיים חוזה של ארבע שנים, אמר בוזי: "אני שחקן של הפועל באר שבע, וזה נכון וזו עובדה שאני מסיים חוזה בסוף העונה. אמרתי לא פעם שאין לי את הזמן ואת הכח להתרכז בשמועות, אני רוצה רק להתרכז בלהיות טוב ולעזור לקבוצה. יש הרבה מאוד משחקים ויהיו לי הרבה הזדמנויות להוכיח את עצמי וכל דקה שאני אקבל אני אעשה את מיטב יכולתי".

ברק בכר התייחס לעניין בנצי בלומנפלד ז"ל ואמר: "כולם יודעים מה בנצי היה בשביל המועדון. הוא היה האוהד מספר 1 ואפשר להקדיש את הניצחון בשבילו".

באשר להמשך השבוע, עדכן המאמן: "אנחנו לא יודעים איך ומתי מאור מליקסון ייכנס לניתוח בשרירי הבטן. אנחנו נשב יחד איתו וניקח החלטות. וואקמה אמור לחזור, אך לא ידוע אם יום חמישי או ראשון. שתדעו שהוא רצה לשחק היום, אבל זה לא היה נכון להפסיד אותו למעלה מחודש. יש שחקנים טובים וסגל מצויין שיכולים למלא את החסר".

המשחק הקרוב הוא ביום חמישי בצ'כיה מול ספרטה פראג, במסגרת המחזור הרביעי בליגה האירופית. בכר: "גם טיסות נורא מעייפות ואנחנו נעשה רוטציות. כל משחק זה אופרה אחרת לגמרי. כמובן אחרי שהפסדנו במשחק פה ונעקצנו, אנחנו נצטרך לחשוב איך מנצחים את המשחק. יש לנו כמה ימים להתכונן, נראה את מצב העייפות ומצב הפצועים ונעלה עם ההרכב הטוב ביותר כדי לנצח שם".

תגובות

End of content

No more pages to load