• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לנצח את מכבי תל אביב בשביל בנצי

אובידיו הובאן וחבריו ינסו לעשות הערב הכל כדי לנצח במשחק העונה, שלפניו יתקיים טקס מיוחד לזכרו של האוהד מספר 1 בנצי בלומנפלד שנפטר בטרם עת

אובידיו הובאן. מוטיבציה מיוחדת לזכר בנצי

ביום שישי בצהריים הקשר הרומני של הפועל באר שבע אובידיו הובאן היה שרוי בעצב נורא. הוא ליווה למנוחת עולמים את אביו הרוחני, האוהד מספר 1, בנצי בלומנפלד, שנפטר ביום חמישי בטרם עת כשהוא בן 67. הערב, דקות אחדות לפני השעה 21:00, יעמוד איצטדיון שלם על רגליו וימחא כפיים במשך דקה שלמה לזכרו של האוהד האדום המסור והטוב, בטקס מיוחד שבו תתנוסס תמונתו של בנצי על שני המסכים של טרנר.

להרכב הפותח של ברק בכר יוזנק לקראת משחק העונה הראשון מול מכבי תל אביב "הבן המאומץ" של בנצי ז"ל, אובידיו הובאן, שנח במיוחד בשל כך במשחק הניצחון בקריית שמונה ביום שני האחרון. הובאן יהיה "אש" ויעלה במוטיבציה מיוחדת כדי להעניק ניצחון לבנצי שבשמיים ולבני משפחתו היקרים שיושבים שבעה ברחוב שז"ר בשכונה ג'.

מי ישחק לצדו של הובאן במרכז השדה, עדיין לא ברור. ישנם מספר תרחישים. שליד הובאן יוצבו ג'ון הוגו ומיכאל אוחנה. או: אולי מהראן ראדי במקום אוחנה. אפשרות נוספת: רק הובאן והוגו כשמאחור שלושה בלמים - מיגל ויטור, שיר צדק ולואיי טאהא או אולי מתן אוחיון.

גם בחלק ההתקפי הדברים לא ברורים. מי יחליף את אנתוני נוואקמה הפצוע, אם וכאשר לא ייכלל בהרכב או בסגל. הבכירה הטבעית היא מאור בוזגלו בכנף, אך בכר יכול לבחור בבן שהר ובלוסיו מרינאו בשפיץ.

בנצי בלומנפלד ז''ל. דקת מחיאות כפיים לפני משחק העונה


תגובות

End of content

No more pages to load