• 05 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רועי גורדנה: ''הייתי מוכן לשלם מכספי האישי כדי להיות בסאן סירו''

קשר הפועל באר שבע, רועי גורדנה העלה ברשת החברתית פוסט נוגע לב ''אני מרגיש שכל מה שקורה היום בהפועל באר שבע הוא הרבה מעבר למקצועי''

רועי גורדנה מתוך דף האינסטגרם שלו

רועי גורדנה בהצהרה ברשת החברתית על מצבו בקבוצה ועם טענות על ההנהלה, אולי מתוך ייאוש ודרך אחרונה להביע את רגשותיו לציבור. 

רועי כתב "אחרי תקופה ארוכה של שתיקה והרבה התלבטויות החלטתי להעלות את הפוסט הזה כדי לשפוך קצת אור על המצב. בעידן שהרשתות החברתיות נהיו כלי מאוד משמעותי ואין לי איזה איש תקשורת קרוב שירשום שאני מאוכזב ממעמדי או יקדם אותי החלטתי לרשום מה שאני מרגיש ויושב לי על הלב.
אני מרגיש שכל מה שקורה היום בהפועל באר שבע הוא הרבה מעבר למקצועי ולא פייר כלפי. 
כבר כמה חודשים שאני מתאמן ועובד כל כך קשה ועושה הכל בשקט מופתי, שומר על פרופיל נמוך , מתאמן סביב השעון ומחכה להזדמנות וכל פעם מתעלמים ממני מחדש.
לפני כחודש הקבוצה טסה לאחד מהאצטדיונים היפים בעולם סאן סירו במילאנו, כמובן שגם שם לא הייתי בתוכניות, הצעתי להנהלה לשלם מכספי האישי את כרטיס הטיסה רק כדי להיות שותף לחויה האירופאית אבל גם אז התעלמו ממני.
יכולים להגיד שהודיעו לי שאני לא בתוכניות ויכולים לספר שלא קיבלו עלי שום הצעה אבל פרט מזה לא נכון.
אז אחרי שלא שיחררו אותי ואחרי שקיבלתי ״הזדמנות״ בת 80 דקות בגביע הטוטו מול מכבי חיפה והייתי מהמצטיינים על המגרש עם בישול ושער שוב אני מוצא את עצמי משחק אחר משחק יושב ביציע. הגיע הזמן שהאמת תצא לאור ואולי אז יפסיקו להתעלם ממני ולצייר שזה הכל ״מקצועי״ כי יש לי עוד המון מה לתרום להפועל ב״ש.
מי שמנסה ורוצה לשבור אותי, לא יצליח! זה המקצוע שבחרתי ואני מוכן להתמודד עם הכל בכבוד אבל שהכל יהיה ישר ואמיתי.
שבת שלום"

רועי גורדנה נחת בהפועל באר שבע ביולי 2014 וחתם לשלוש עונות במדי הקבוצה. בעונה שעברה הושאל למכבי פ"ת ובמדיה ערך 12 הופעות. בקיץ האחרון חזר להפועל באר שבע ולא מוצא את מקומו. בסיום העונה רועי מסיים את החוזה.

מהפועל באר שבע נמסר בתגובה:

"מי שעוקב אחרי הפועל תדיראן באר שבע יודע שהכל נעשה בצורה מקצועית נטו. מעבר לכך, אנחנו לא מנהלים שיחות עם שחקנים דרך אמצעי התקשורת"

תגובות

End of content

No more pages to load