• 02 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מאור בוזגלו: ''טוב לי בבאר שבע, רוצה לזכות בתארים''

הקשר שמסיים חוזה בתום העונה החליט להעביר מסר מרגיע לאוהדי הקבוצה: ''אל תתייחסו לכל מה שנכתב בתקשורת''

סאגת מאור בוזגלו ממשיכה להעסיק את הפועל באר שבע גם בימים האחרונים. כזכור, נושא עזיבתו של השחקן עלה מספר פעמים במהלך החודשים האחרונים, בצמוד לאמירות מצד אביו וסוכנו, יעקב בוזגלו שלא מסתיר את חוסר שביעות רצונו מהנהלת המועדון. 

​​​​​​​


בתחילת העונה בוזגלו קיבל הצעה מחודשת להארכת חוזהו בהפועל באר שבע, אך החליט לסרב לה בנימוס, אבל מאז ממשיכות להעלות ידיעות בתקשורת שקושרות את שמו בסירובים להצעות נוספות שהגיעו מהמועדון לכאורה: "מדובר במיחזור ידיעות". 

הקשר שמסיים את חוזהו בסוף העונה, יוכל לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות כבר בינואר הקרוב. בשלב זה הוא מבקש להתרכז במה שקורה בהווה ובמילים עדינות, לעצור את הרדיפה מצד התקשורת שמחפשת לבדוק את הדופק בעניין בוזגלו בכל הזדמנות. 

במהלך היום הוא אף העלה פוסט בפייסבוק בכדי לשתף את הקהל במצב שאליו נקלע ובמטרה ברורה: "אני מנסה לייצר שקט", כותב בוזגלו. 

הפוסט המלא מדף הפייסבוק של השחקן: "מתחילת העונה ואחרי הקיץ ה״סוער״, אני מנסה לייצר שקט. נכון, יש לי חוזה רק עד סוף העונה, אבל עונה שלמה לפנינו. טוב לי בבאר שבע, אני רוצה להתרכז בהווה לזכות בתארים ולהנות מכל שנייה.  בקשר לעתיד? יש זמן, אבל בינתיים יש מיחזור ידיעות, כאלה שפוגעות בי ופוגעות בקבוצה. אני החלטתי לא להתייחס לזה, זה רק מייצר חוסר שקט ורוצה לבקש מכם האוהדים - אל תתיחסו, קחו אותי כמו שתמיד לקחתם- כמו שאני". 

תגובות

End of content

No more pages to load