• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אלונה, בכר ואפילו וובה בראון צריכים לבקש סליחה

לקראת יום הכיפורים החלטנו לרכז בעבורכם כמה מהאנשים שצריכים לבקש סליחה

תבקשו סליחה!

אנו נמצאים בתקופת הסליחות, בה עם ישראל עם בקשות סליחה לבורא עולם. אבל שחקני ואוהדי הפועל באר שבע צריכים לעשות חשבון נפש גם עם עמיתיהם וחבריהם. ריכזנו עבורכם:

ברק בכר צריך לבקש סליחה ממאמן אולימפיאקוס, ויקטור סאנצ'ס. אי שם בחודש יולי, הפועל באר שבע הדיחה את אולימפיאקוס ממפעל ליגת האלופות. ברק בכר עשה בית ספר טקטי למאמן הספרדי של הקבוצה היוונית, ויקטור סאנצ'ס שלא הצליח להתמודד עם האתגר ופוטר מתפקידו מיד בסיום משחק הגומלין, שנערך ב'טרנר'. אנחנו ממליצים לבכר לעשות שיחת טלפון מפויסת, רגע לפני כניסת הצום. עם שרצקי זה עבד.


אוהדי הפועל באר שבע (הגברים). צריכים לבקש סליחה מהנשים. 
בשנים האחרונות נשות האוהדים הורגלו לחיידק של הבעלים, משחק של הפועל באר שבע בשבת או ביום ראשון/שני, פעם אחת בשבוע. והעונה מסתבר שהחיידק התחיל לתקוף, שלושה משחקים בשבוע זה משהו שהוא כבר בקבוע, והנשים? צריכות להתמודד. 
אז בזמן שהשארתם אותן עם הילדים וחגגתם עם הקבוצה ביציעים, כנראה שצברתם לא מעט נקודות חובה, אז כדאי להתפייס.


אלונה ברקת. צריכה לבקש סליחה ממיץ' גולדהאר. בזמן שהאחרון השקיע למעלה מ-100 מיליון שקלים במכבי ת"א, אלונה ברקת הצליחה לקטוף לו את תואר האליפות בהשקעה קטנה בחצי. לא נעים, אבל אפשר לתקן. אנחנו ממליצים לה להרים טלפון ולהעביר לגולדהאר 50 מיליון שקלים, על כל הנזקים. זה בטוח יסדר עת העניינים.


 יעקב טרנר. צריך לבקש סליחה מרוביק דנילוביץ'. 
הסלוגן THIS IS TERNER כבר הפך למותג, וגם הביא אליפות. יעקב טרנר בעננים, אבל מה עם רוביק שעשה הכל בכדי לקדם את בניית האיצטדיון? אנחנו ממליצים לטרנר לטפלן לרוביק ולקדם את בניית 'איצטדיון דנילוביץ' בהקדם, גם לו מגיע.

צריך לקבל סליחה. רוביק דנילוביץ (צילום: בן בודה)


הדשא ב'טרנר'. צריך לבקש סליחה ממאיר אלפסי, מנהל האיצטדיון. לפני קצת יותר משנה הפועל באר שבע עברה למשכנה החדש, איצטדיון 'טרנר'. הכל נראה ורוד, מלבד דבר אחד - הדשא. מה מאיר אלפסי לא עשה? הביא גננים, פסיכולוגים מומחים לדשא, מטפלת צמודה וקלינאית תקשורת, והכל במטרה לטפח ולטפל בדשא. בסוף זה הביא לו אליפות, אבל מה עם איזו שיחת טלפון? 


וובה בראון. צריך לבקש סליחה מאגם בוחבוט. הזמרת הבארשבעית הוציאה להיט ענק בשם "כמו בריו", שחרש את תחנות הרדיו והבמות בישראל. אבל פתאום, ביום בהיר אחד וובה בראון חותם בהפועל באר שבע והפזמון הופך ל-"וובה וובה בראון להלהלהלה" ושובר את יציעי איצטדיון 'טרנר'. בהמשך, כל תושבי באר שבע נדבקים בפיזמון החדש ו-וובה בראון הפך ללהיט האמיתי, כמו בריו. זה הזמן של וובה להתנצל על הגניבה.

יבקש סליחה השנה? אגם בוחבוט יחד עם וובה בראון (צילום: בן גבאי)

תגובות

End of content

No more pages to load