• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שרון דרוקר מאמן כדורסל בעומר

אלוף אירופה לשעבר שבנה את מכבי ראשון לציון לאליפות המדינה הגיע לעומר בהתנדבות לעבוד עם ילדים. "הייתה חוויית כדורסל מדהימה. כל ילד חווה משהו עצום שילווה אותו לעוד הרבה זמן", סיכם המאמן היוזם זיו הייניק

שרון דרוקר מלמד ילדים כדורסל בעומר. הבטיח לבוא שוב

מחלקת הספורט בעומר, בראשותו של המנהל עמי זפרני ויושב ראש אגודת הכדורסל הפועל עומר עידן וולפסון, אירחה ביום חמישי האחרון את מאמן הכדורסל הבכיר שרון דרוקר, אלוף אירופה לשעבר ומאמן ליגת העל בעונה האחרונה, שבנה את מכבי ראשון לציון לזכייה היסטורית באליפות המדינה.

דרוקר פגש באולם הפיס בעומר כ-80 שחקנים צעירים מכיתות ג' עד ז', עבד עם כל קבוצת גיל על יכולת אישית ותיקן ליקויים. דרוקר העביר לילדים טיפים על איך להיות שחקני כדורסל, הסביר מהו אורח חיים של ספורטאים והבטיח להיפגש איתם בעתיד. בסיום הערב העניק דרוקר כדורי סל חתומים על ידו וזכה מהיושב ראש למגן הוקרה.

שרון דרוקר והצוות המקצועי של עומר. קיבל מגן הוקרה

את הפעילות עם דרוקר יזם המאמן המקומי, זיו הייניק, שאמר: "הייתה חוויית כדורסל מדהימה. הכוונה שלי היא לשדרג את הכדורסל בעומר ואת השחקנים בעלי הפוטנציאל הגדול. שרון הסכים להגיע (בהתנדבות!) ולגעת בכל ילד. כל ילד חווה משהו עצום שילווה אותו לעוד הרבה זמן, וזאת הייתה המטרה. אירועים מהסוג הזה מקדמים את הענף באופן כללי ואת השחקנים בצורה ספציפית".

את הערב קינחו דרוקר והייניק בארוחת ערב בבית קפה לנדוור בעיר הגדולה באר שבע.

זיו הייניק ושרון דרוקר בארוחת ערב. מקדמים את הענף​​​​​​​


תגובות

End of content

No more pages to load