• 05 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תתרגלו: גם ספונסר ראשי וגם חנות דגל חדשה

יום ג', צפויה להפתח חנות הדגל של הפועל באר שבע, אך לפני זה הוצגה היום חברת 'תדיראן' כנותנת החסות הרשמית

ממרוד מנכ''ל תדיראן ואלונה ברקת (צילום: סיוון פרג')

הפועל באר שבע, אלופת המדינה לעונת 2015/6 וזוכה בתואר אלוף האלופים, הצליחה ליצור מועדון רציני שמתנהל כפי שמועדון צריך להתנהל. היום (א') הכריזה הקבוצה על ספונסרית ראשית ''תדיראן'' לעונה זו. טקס החתימה התקיים באצטדיון טוטו טרנר במעמד הבעלים של הקבוצה אלונה ברקת, מנכ''ל ובעל השליטה בקבוצת תדיראן משה ממרוד, מנכ''ל הקבוצה אסי רחמים והקפטן אליניב ברדה. 

בנוסף, השבוע צפויה לקום חנות הדגל של הפועל באר שבע במתחם 'מבנה' (וואן לשעבר). בין היתר, יהיה ניתן לקנות המקום חולצות רשמיות, כובעים, צעיפים, דגלים ועוד מוצרים ממותגי הפועל באר שבע. הפתיחה ביום שלישי (ה27.9) לקהל הרחב בשעה 20:30 בחנות שפעם שכנה 'קסטרו'.

חנות הדגל שצפויה להפתח ביום ג' לקהל הרחב (רץ בוואטסאפ)​​​​​​​

אלונה ברקת על הספונסר: "חברת תדיראן, מותג ישראלי, שורשי ומצליח והיא נותנת החסות החדשה שלנו.  אני חושבת שהשילוב בין החברה להפועל באר שבע הוא שילוב מצליח" והוסיפה על המשחק מול אינטר: "עוברת על הפועל באר שבע תקופה נפלאה, הייתה לי התרגשות עצומה. אני חושבת שזה לא רק הניצחון, אלא בגלל הדרך."


משה ממרוד, מנכ''ל ובעל השליטה בקבוצת תדיראן: "כבאר שבעי שנולד, גדל, התחנך והתחיל את העסק שלו בעיר, אני גאה ונרגש מהרחבת השותפות של תדיראן" והוסיף "בזכותה של הגברת אלונה ברקת והצוות שמסייע לה, הפועל באר שבע כיום הוא מותג נחשק ומצליח שאנשים רוצים להזדהות איתו, כך שהחיבור של תדיראן לקבוצה הוא טבעי ונכון עבורנו כי מדובר בשני מותגים המסמלים מצוינות ישראלית במיטבה״.

הקפטן אליניב ברדה סיכם: "הצוות המקצועי בנה סגל מגוון ומגובש. הקבוצה ממשיכה לתפקד בצורה יוצאת מן הכלל, אנו נצטרך להתמודד עם המשחקים באירופה. אני מקווה שנדע להתמודד בשנים הבאות עם השתתפות במסגרת האירופית".

משה ממרוד, אלונה ברקת, אליניב ברדה ונופר ממרוד (צילום: סיוון פרג')

תגובות

End of content

No more pages to load