• 05 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הפסד אחד הפך אותנו למה שאנחנו לא רוצים להיות

אוהדי הפועל באר שבע הפכו למרענן הרשמי של חובבי הכדורגל בארץ: קהל אחר, קהל תומך ואחד כזה שלא משנה מה יקרה, יעמוד מאחורי הקבוצה שלו, ידחוף ויעודד - התנהגות זו הביאה אותנו להצלחה האדירה ולדברים החיוביים

כאוהדים, אסור לנו לפגוע בשחקנים ובקבוצה (צילום: בן בודה)

אמש, לראשונה מזה זמן רב, הרגשתי שאנחנו חוזרים אחורה. הפועל ב"ש רשמה את ההפסד הראשון שלה לעונה, באצטדיון 'סמי עופר' המקולל, הפסד שיכול לקרות גם לברצלונה בליגה הספרדית, אבל כנראה שלאוהדים היה קשה לקבל את זה, עד כמה קשה? מה שקרה ברשת לאחר שריקת הסיום היה פשוט ביזיון.

אותם אוהדים (חלקם לפחות), שחגגו עם השחקנים, צלחת האליפות ואלוף האלופים, קטלו את השחקנים באופן אישי, ירדו עליהם, צחקו על חלקם וכאחד שראה את כל זה מהצד פשוט התביישתי. הפסד אחד וכבר אנחנו מתהפכים? הפסד אחד הביא אותנו למה שאנחנו לא רוצים להיות.

מי שהיה במילאנו, יכול להבין עד כמה הסוויץ' הזה בין אירופה לליגה הוא לא פשוט ועם זה התמודדנו בפעם הראשונה. כמה ימים לפני המשחק מול חיפה, אותם שחקנים הביאו גאווה למדינה שלמה בניצחון ענק על אינטר בפאקינג סאן סירו וסחטו מחמאות מכולם, אבל את זה אנשים שכחו. אני לא רוצה להשתמש בזה כתירוץ ואין גם למה, מותר לבקר בצורה עניינית ולומר את מה שחושבים על ההפסד, אבל יש דרך ויש צורה. 

לא ייתכן שאוהדים ירדו על שחקנים, יקללו ויתחילו במריבות ביניהם ברשת על זהות השחקן הראוי לתואר 'השחקן התורן שחייבים להעיף מהקבוצה ואין לו מקום בליגה הלאומית, שם קצת ארוך לתואר כל כך בזוי.

אם מישהו שכח, אנחנו קודם כל אוהדים ותפקידנו הוא לתמוך בקבוצה ברגעים הפחות טובים, לעודד גם כשקשה ולתת הכול בכל משחק. אסור לנו לפגוע בשחקנים ובקבוצה, היחס הטוב שלנו הביא אותנו להצלחות ועם זה צריך להמשיך. יש לנו מאמן גאון שיודע להתמודד עם כל דבר וללמוד את החסרונות ועליו צריכים לסמוך. בסופו של דבר התפקיד המקצועי שייך אך ורק לו.

לנו מותר לבקר, אבל לא לרמוס, לבייש ולקלל שחקן שמייצג אותנו ולובש את החולצה עם הסמל. עונה ארוכה עוד לפנינו ועכשיו צריכים להסיק את המסקנות, לאסוף את עצמנו ולבוא בגישה אחרת למשחקים הבאים.

בטוב וברע - רק הפועל באר שבע!

תגובות

End of content

No more pages to load