• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''שהקהל יבוא לעזור לנו''

כפיר ארזי, הבעלים של הפועל ב"ש בכדורסל, אומר שעשה הכל להעמיד קבוצה אטרקטיבית לעונה הקרובה, אך מרגיש שחסרה לו תמיכה ציבורית. "אנחנו רוצים 2000 מנויים". הקבוצה הפסידה במפתיע למכבי רחובות בגביע הליגה

''מי שאוהב את העיר, חייב לקנות מנוי'' (צילום: שי מוגילבסקי)

ניסוי כלים ראשון לקבוצה המתחדשת של הפועל באר שבע/בני שמעון הערב מול מכבי רחובות ברחובות, במסגרת גביע הליגה הלאומית בכדורסל, לא צלח. חניכיו של המאמן יניב בורגר (38) הפסידו במפתיע 65-70 לאחר הארכה (61-61). הירבו לקלוע נקודות לבאר שבע: ג'ייסון וויליאמס 15, דודו שמריז 11 וג'ף אלן 10.

בינתיים, הבעלים כפיר ארזי יוצא בקריאה נרגשת לציבור חובבי הספורט בבאר שבע ובנגב לבוא ולתמוך בקבוצה בצורה פעילה בניסיונה לעשות היסטוריה ולהעפיל לליגת העל בכדורסל. "אנחנו רוצים 2000 מנויים. מי שאוהב כדורסל, מי שאוהב את העיר, חייב לקנות מנוי. זה מה שאני מבקש מהקהל, שיבוא לעזור לנו".

מחירי המנויים למשחקי הכדורסל בהיכל הקונכייה הם כמחצית ממחיר מנויי הכדורגל באיצטדיון טרנר. 350 שקלים למבוגרים, אך חברי ועדי עובדים במפעלים ובעלי מנויי כדורגל, ישלמו רק 250 שקלים לכ-20-15 משחקי ליגה, כולל פליי אוף (אם וכאשר הקבוצה תעלה) ומשחקי גביע. ילדים, נוער, חיילים, סטודנטים, גמלאים ונשים ישלמו למנוי 250 שקלים ואחרי הנחה 190. אב ובן ביחד – 380 שקלים אחרי הנחה, במקום 480.

"מה אנחנו כבר מבקשים, 13 שקל למשחק מאוהדי הפועל באר שבע בכדורגל, תשעה שקלים מילדים. אנחנו עשינו את שלנו, עשינו קבוצה מאוד מאוד אטרקטיבית, עם חמישה אמריקאים ובריטי, עם שחקנים גבוהים מאוד שנותנים 'דאנקים'. עכשיו אנחנו מחכים שהקהל יעשה את שלו", סיכם ארזי.

כמו לכדורגל, גם לכדורסל, את המנויים אפשר לרכוש במשרד הכרטיסים "שפע הפקות" שבעיר העתיקה וגם באמצעות אתר האינטרנט הרשמי של הפועל באר שבע/בני שמעון. מעבר לכך, "אין לנו כסף לשיווק מאסיבי, אני לא עד כדי כך חזק", מודה ארזי.

משחק הבית הראשון של הקבוצה, מול הפועל כפר סבא בגביע המדינה, צפוי להיות ביום חמישי 6 באוקטובר, בשבע וחצי בערב, ועלול להתנגש במשחק הנבחרת הצעירה של ישראל בכדורגל מול יוון, במסגרת מוקדמות אליפות אירופה, שיתקיים באיצטדיון טרנר הסמוך בדיוק באותה השעה...

מחזור הפתיחה של הליגה הלאומית בכדורסל, מול א.ס. רמת השרון, יהיה ביום שני 10 באוקטובר, ערב לפני ערב חג כיפור, בלילה של אירוע הסליחות ההמוני שמתקיים באיצטדיון הכדורגל מדי שנה. גם במחזור השני תשחק באר שבע/בני שמעון בקונכייה, ביום שלישי (היום הקבוע) 18 באוקטובר מול מכבי הוד השרון.

תגובות

End of content

No more pages to load