• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בול פגיעה בשירותים בסאן סירו

אוהדים של הפועל ב''ש מתלוננים על התנאים באיצטדיון הענק במילאנו. ''היינו צריכים לחצות את כל רוחב המגרש עד לצד השני. פשוט זלזלו בנו". הקבוצה שבה ארצה והתקבלה בתשואות. ברק בכר: "נתכונן למכבי חיפה''

בול פגיעה בסאן סירו. שירותים בלי אסלה נורמאלית, בלי נייר טוואלט (צילום: איתן ניר)

גיבורת ישראל, הפועל באר שבע, שבה אתמול מאיטליה לארץ והתקבלה בתשואות בנמל התעופה ע"י עשרות אוהדים. למרות שעדיין מדברים רבות על ההישג הנפלא – ניצחון 0-2 חלומי על אינטר מילאן בסאן סירו, המאמן ברק בכר מבקש לחזור לשגרה.

"אנחנו לא שוכחים שאחרי שניצחנו את סלטיק (0-2 בטרנר) היה לנו קשה מול הפועל תל אביב בליגה (0-0 במושבה). עכשיו ננוח יומיים ונתכונן למשחק הקשה מול מכבי חיפה ביום שני בסמי עופר".

בכר כבר "שובר את הראש" ומתכנן כיצד להפתיע טקטית ואיזה שפן לשלוף, כמו שעשה בשני המשחקים האחרונים, כדי לשבור את המנחוס הגדול ולנצח לראשונה את מכבי חיפה באיצטדיונה החדש.

ברק בכר: ''אנחנו לא שוכחים שאחרי שניצחנו את סלטיק (0-2 בטרנר) היה לנו קשה מול הפועל תל אביב בליגה (0-0 במושבה)'' (צילום: בן בודה)

בול פגיעה בשירותים בסן סירו

בעוד שחקני הקבוצה כבר נחים בבית, מאות רבות מאוהדי הקבוצה נשארו באיטליה ועדיין מטיילים בארץ המגף, עד לטיסות שלהם חזרה במוצאי שבת. בינתיים, האוהדים מתלוננים על היחס המחפיר, לטענתם, שקיבלו ממארחיהם האיטלקיים באיצטדיון סאן סירו.

"כדי להגיע לשירותים באיצטדיון, היינו צריכים לחצות את כל רוחב המגרש עד לצד השני, וזה איצטדיון ענק של 80 אלף מקומות. עד שהגענו לשירותים גילינו שאין אסלות, אלא בול פגיעה. אפילו נייר טוואלט לא היה. שיתביישו להם. בקפיטריה, במזנון, היו רק שני מוכרים על 1,500 אנשים ונוצר עומס גדול. פשוט זלזול שלהם בנו לא רק על כר הדשא, אלא גם ביציעים", סיפרו אוהדי באר שבע מאיטליה.

תור ארוך בדרך למזנון. ''רק שני מוכרים על 1,500 אנשים'' (צילום: איתן ניר)

בול פגיעה בסאן סירו. שירותים בלי אסלה נורמאלית, בלי נייר טוואלט

תגובות

End of content

No more pages to load