• 04 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הנה הבאר שבעים באים!

האוהדים האדומים-לבנים של הפועל ב''ש עושים רעש במילאנו, מלאי אופטימיות, מרעיפים חום ואהבה על השחקנים והמאמן ומקרינים להם ביטחון רב שאפשר לזעזע את כל אירופה

''צובעים את אירופה לבן ואדום''

מאות מאוהדי הפועל באר שבע הגיעו לקראת ערב לעיר האופנה האיטלקית מילאנו, לקראת משחק הכדורגל ההיסטורי של הפועל באר שבע בליגה האירופית מול אינטר, שיתקיים מחר (יום ה', 22:00).

באר-שבעים, כמו באר-שבעים, פשטו על העיר החמימה והנעימה מבלי להתבייש, הציגו לראווה צעיפים אדומים-לבנים, שרו ברחובות בקולי קולות והביעו אופטימיות רבה באשר לסיכויים של הקבוצה לעשות הפתעה מרעישה שתזעזע את כל אירופה.

החגיגה החלה למעשה כבר בנמל התעופה בן גוריון בלוד, שבו אוהדים פגשו שחקנים, הרעיפו עליהם חום ואהבה והקרינו להם ביטחון רב. בין הבולטים היו בני משפחת מורדוק – האח הבכור יוסי, ילד הפלא רונן וניר הקטן, שהתעלקו על ג'ון הוגו, טוני וואקמה, בן שהר, מאור בוזגלו, מיכאל אוחנה (לא בסגל) וגם על המאמן ברק בכר, שנראה מבסוט מתמיד. אפילו הטייס התלהב ואיחל הצלחה להפועל בעברית.

"האווירה כאן מדהימה, פוגשים באר-שבעים בכל מקום, כולם לובשים אדום ואפילו נועלים נעליים אדומות", מתלהב ממילאנו איתן ממוסך הפחחות והצבע א.א. ניר בעמק שרה, שיצא לאיטליה יחד עם שותפו אלון ניר.

שמות נוספים מקרב האוהדים – ישראל, ניר ואמיר קבלו, עידן גלעדי וגם האוהד הוותיק והמסור נהג האוטובוס העירוני יוסי אוקנינה, שהלך אתמול לעשות קניות ב"ויקטורי" רק כי הייתה הגרלה למשחק. "היה לי מום שאזכה", סיפר והוא אכן זכה בחבילה הכוללת טיסות, בית מלון וכרטיס כניסה למשחק. איזה מזל.

ניר מורדוק 'מתעלק'. עם השחקנים והמאמן בשדה התעופה.

בניגוד לשלושת המשחקים הקודמים העונה באירופה (במולדובה, יוון וסקוטלנד), הפעם מלווים את הקבוצה לא מעט עיתונאים מקומיים –בן בודה כתב ברנז'ה news, שי מוגילבסקי, יגאל ברמן, מירן שפילברג, יניב סול וגם לוי בייזרמן, שהגיע עם שני בניו, שי ואוהד, היישר מהקאמפ נואו, שם צפו בברצלונה מביסה 0-7 את סלטיק, שהדיחה את באר שבע ממפעל ליגת האלופות.

הפועל באר שבע תזכה לתמיכה של כ-1,200 אוהדים באיצטדיון סאן סירו הענק. אוהדים נוספים ש"נפל להם האסימון" רק היום וביקשו להמריא גם הם התבדו לשמוע שאזלו החבילות למשחק והם נאלצו להישאר בבית, לצפות בהתמודדות המסקרנת בערוץ הספורט בטלוויזיה.

אוהדים באר-שבעים מציגים צעיפים במילאנו. פשטו על העיר​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load