• 27 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תביעה בסך 500 אלף ש'ח נגד חנויות האופנה סלקשיין

בתביעה נטען כי במהלך חודש מאי העלו סלקשיין לעמוד הרשמי שלהם פוסט ובו הציעו למכירה חולצות מודפסות עם סמל המועדון

מתוך דף הפייסבוק של וסרמליה (צילום: בן בודה)

א.א. החברה לקידום הספורט באר שבע המפעילה את מועדון הכדורגל הפועל באר שבע הגישה תביעה בסך 500,000 שקלים ובקשה לצו מניעה כנגד יניב ואייל חדד מב"ש הבעלים של רשת חנויות האופנה סלקשיין.

בתביעה שהוגשה לבית המשפט המחוזי בב"ש נטען כי במהלך חודש מאי העלו הנתבעים פוסט בפייסבוק בעמוד הרשמי של סלקשיין ובו הציעו למכירה חולצות מודפסות עם סמל המועדון הפועל באר שבע. בעקבות הפרסום הוגשה תלונה במשטרה לאחריה בוצע חיפוש בחנות סלקשיין בב"ש במהלכו נתפסו מאות גלופות הדפסה וחולצות מועדון מזוייפות. עתה מתבקש בית המשפט להורות על השמדת החולצות המזוייפות, לאסור על הנתבעים מלהפר את סימן המסחר שהינו סמל המועדון של הפועל ב"ש, ובשלב זה ועד למתן דו"ח על ידם על היקף מעשי הזיוף, לפצות את התובעת ב-500,000 שקלים.

מתוך החנות של סלקשיין

תגובתו של יניב חדד, מבעלי סלקשיין, מדף הפייסבוק האישי שלו שכלל לא ידע לטענתו על התביעה וטען כי ביקש להפגש עם אלונה או אסי רחמים אך הם הפנו אותו לעורכי הדין של המועדון:  

"להלן סיפור הזוי מבית המדרש של הפועל באר שבע. בחגיגות האליפות היתה יוזמה מקומית של מנהלת הסניף  סלקשיין באורגים להדפיס חולצות עם לוגו של הפועל כדי לחגוג אליפות באותו ערב מדהים. אנשי הפועל התלוננו במשטרה והמשטרה באותו יום פשטה על החנות, לדברי החוקר הם ציפו לתפוס משאית מלאה של דברים מזוייפים, בסוף מצאו 4 חולצות ו146 מדבקות של סמל הפועל שנועדו לדיילות והמשפחות של העובדים. יש לציין כי לנו מותר למכור את מוצרי הפועל באר שבע ואנו משתדלים למכור את המוצרים במחיר הוגן לטובת המועדון. כמובן שהתיק במשטרה נסגר. אחרי כחודשיים קיבלנו מיכתב מעו"ד בו הפועל דרשה 100,000 ש'ח. העו"ד שלנו כתב מכתב תגובה ,וציפנו להגיע לפשרה. לתדהמתנו, תוך יומיים שהמכתב הגיע פיתאום הגיע כתב תביעה. יש לציין כי להכין כתב תביעה לוקח לפחות חודש . כלומר המכתב שבו הם דרשו 100,000 שח היה למראית עין .
יש לציין כי אנו נולדנו בבאר שבע, אוהדים את הקבוצה 40 שנה. תרמנו רבות בימי השפל של הקבוצה למועדון האוהדים, כאשר הקבוצה היתה בשפל.
כמובן שאנו מנויים של הקבוצה, אנו מצפים מקבוצה מקצוענית שתתייחס  בהגינות לסוחרים בעיר שתומכים בקבוצה ואם נעשתה טעות מקומית קטנה בלי כוונה אפשר לסגור את זה.
לא צריך לאיים בתביעות סרק מנופחות, בנוסף כדאי לנפח את הסיפור ,שלחו ווצאפ מתוזמן לכל כתבי הספורט על התביעה ,שאפילו עוד לא קיבלנו אותה!"

​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load