• 08 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

המחירים מצדיקים את החוויה?

משפחה שרוצה להגיע למשחקים הביתיים באירופה יצטרכו לשלם סכום כסף רב למרות הוזלת המחירים ב20%

המשפחות ישלמו פחות, אבל האם זה בכל זאת הוגן?

בהגרלת שלב הבתים של הליגה האירופית נקבע כי הפועל באר שבע תארח את בית החלומות,בבירת הנגב. חלום שיר היציע "הפועל באר שבע במילאנו או בפראג" הגשים את עצמו בבית שרבים חלמו עליו, שחקני אינטר, סהות'המפטון וספרטה פראג יתרוצצו להם כאן, בדשא הדרומי.

אבל כמו תמיד לא הכל ורוד, יש משהו שמעיב קצת על השמחה. עם כל החגיגה והצפייה, מחירי ה-מיני מנויים שהמועדון הוציא, הרגיזו לא מעט אוהדים. מדובר במחירים של 300 שקלים ליציע הדרומי במקרה הטוב ו-450 שקלים ליציע המערבי במקרה היקר יותר. הנהלת המועדון החליטה לנקוב במחיר אחיד לכל השכבות, מבוגרים, חיילים, ילדים ונשים,  כשהשכבות הפחות מבוססות יצטרכו לשלם גם כן בין 100 ל-150 שקלים למשחק במסגרת האירופאית. אבא שמתכוון להגיע עם שני ילדיו יצטרך, להיפתר מלמעלה מאלף שקלים בכדי לצפות בקבוצה בהתמודדות באירופה. 

בימים שלאחר פרסום המחירים, נציגי ארגוני האוהדים פנו להנהלת המועדון ולעומדת בראשה, בעלת הבית אלונה ברקת וניסו לשנות את החלטתה. בסופו של יום הוחלט להוזיל את מחירי המנויים למשפחות, כך שמנוי שלישי במשפחה, של ילד מתחת לגיל 18 יזכה את בעל המנוי ב-20% הנחה. 

על פניו מדובר בהוזלה מינורית, אבל כזאת שסיפקה את נציגי האוהדים, שהחליטו להתמקד במטרה החשובה באמת - הצלחת הפועל באר שבע במפעל האירופאי.

תגובות

End of content

No more pages to load