• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יש ספונסר להפועל באר שבע

חברת 'אביסרור משה ובניו' חידשה את הסכם החסות לאלופת המדינה בכדורגל. מדובר בחסות משנית על תלבושת הקבוצה

מאור מליקסון מהפועל באר שבע בצילומי הקמפיין לחברת אביסרור

הפועל באר שבע בכדורגל וחברת הבנייה המקומית "אביסרור משה ובניו" חידשו את ההסכם שהיה ביניהן בעבר והחברה תעניק חסות לקבוצה גם בעונת 2016/17. מדובר בהסכם למתן חסות משנית מה שמשלים שני עשורים ברצף שחברת אביסרור מעניקה חסות לקבוצה האלופה.

במסגרת ההסכם, תקבל חברת "אביסרור משה ובניו" חשיפה על תלבושת הקבוצה. החסות תלווה בפעילויות משותפות נוספות של שני הגופים לאורך העונה, כגון השתתפות שחקני הקבוצה באירועים מרכזיים של המותג ופעילויות למען הקהילה.

"בעונה שהסתיימה הוכיחה הפועל באר שבע כי היא הקבוצה הראויה ביותר לזכות באליפות. אנו מאמינים כי גם בעונה החדשה שבפתח, הפועל באר שבע תמשיך בדרך המיוחדת לה, תשאף למעלה ותביא לכולנו גאווה. ואנו בהחלט רואים בשיתוף פעולה זה מהלך לטווח ארוך". מסר יורם אביסרור סמנכ"ל השיווק בחברת אביסרור משה ובניו. "באר שבע היא הבית שלנו. לכן החלטנו לתת חסות לקבוצה מתוך רצון לתרום לקהילה ולקידום הספורט בעיר. כאוהדים וכתושבי העיר אנו מאחלים בהצלחה לקבוצה ומקווים כי יחד נגיע לעוד הישגים משותפים גם באירופה”.

אלונה ברקת, הבעלים של הפועל באר שבע, ציינה כי "הקשר הארוך שלנו עם משפחת אביסרור מעיד על החיבור של המשפחה לקבוצה והחשיבות שהמותג אביסרור מעניק לקשר שלו, הן עם הקבוצה והן עם הקהילה בבאר שבע. אני מאמינה ששני הצדדים נהנים וימשיכו ליהנות מהחסות של אביסרור להפועל באר שבע ובטוחה שמותגים עסקיים נוספים יכולים ללמוד על הקשר המיוחד שלנו עם חברות עסקיות".

חברת 'אביסרור משה ובניו' חידשה את הסכם החסות לאלופת המדינה בכדורגל. מדובר בחסות משנית על תלבושת הקבוצה

תגובות

End of content

No more pages to load