• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מתחם עיצוב חדש בבאר שבע: תכירו את ''קוואטרו דיזיין''

ביום א', לאחר תשעה חודשים של המתנה, עבודה קשה ושמחה, מתחם העיצוב ''קוואטרו דיזיין'' פתח את שעריו מול מגדלי הרכבת בערב יוצא דופן. השף מסימיליאנו זוכה מאסטר שף דאג למטעמים בערב איטלקי משובח

ככה מביאים את איטליה לבאר שבע: מתחם העיצוב החדש, ''קוואטרו דיזיין'', עשה ערב פתיחה יוצא דופן בבירת הנגב שהביא את השף מסימיליאנו, זוכה מסאטר שף שהכין מטעמים איטלקיים משובחים. 

יורם ורויטל לסרי שברקע הפיל המפורסם של ''קוואטרו דיזיין''

לאחר עבודה קשה, תשעה חודשים שבהם נעשו כל המאמצים ליצור אולם תצוגה ייחודי ומעניין, הציגו בחברה את ה''בייבי'' שלהם -אולם התצוגה, המרכז בתוכו דלתות פנים וחוץ, פרקטים, וילונות, חיפויי עץ ואבן, טפטים ואלמנטים עיצובים לבית All in one. "בחרנו בקפידה חברות מובילות בתחום העיצוב ולא התפשרנו על האיכות", אומרים לנו בחברה.

מביאים את איטליה לבאר שבע

מלא בסטייל - מתחם העיצוב החדש בבאר שבע

בערב הפתיחה, השיקו את אולם התצוגה וחשפו בפעם הראשונה בפני מעצבים ואדריכלים את ההשראה והחזון של החברה בתחום שמתחיל להצמיח בדרום סגנון וחדשנות אירופאית. כאמור, הערב כולו היה בניחוח איטלקי. על הערב ניצחה יעל סוויסה מקשרי לקוחות ואדריכלים שלא ויתרה על שום פרט באירוע המכובד.

יובל סגל. אורח מיוחד שהגיע לפנקטעים טעים טעים!האבא שמעון עמר ובתו רויטל לסריצוות ''שייפס'' לא מפספס תמונה עם המיתוג​​​​​​​


קוואטרו דיזיין מקס נורדאו 1 באר שבע (מול מגדלי הרכבת 050-9002947 \ 08-6609899

תגובות

End of content

No more pages to load