• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

איך מאתרים כספים אבודים בקלות?

צילום:freepik

אם נספר לכם כי יש לכם כספים אבודים במקומות שונים, כיצד אתם תגיבו? יש כאלה שמיד יהדפו את הטענה כי הם יגידו שהם תמיד נמצאים עם האצבע על הדופק. עם זאת המציאות מראה כי לרובנו יש כספים שמגיעים לנו, אך איבדנו את הדרך אליהם. מדובר לרוב על כספים שנמצאים בחברות ביטוח שונות, שאתם בכלל לא מודעים אליהם. זוהי הסיבה שבגללה הקימו את אתר הר הכסף, לסייע לכם לאתר את הכספים האלה. מהיום אתם יכולים לדעת בדיוק מה קורה עם כל אותם כספים שהלכו לכם לאיבוד. כמובן שתוכלו לדרוש אותם על מנת שתוכלו להשתמש בהם בזמן כזה או אחר.


מהי המשמעות של כספים אבודים?


אנו כמובן לא מדברים על סכומי כסף שהיו לכם בארנק, אך אתם איבדתם אותם. כספים אבודים הם כל אותם כספים שהיו בקופות שונות, ולא דרשתם אותם באף נקודת זמן. הכסף יכול להיות בקופת חיסכון פנסיונית לא פעילה, שככל הנראה כבר שכחתם ממנה. ישנה אפשרות נוספת שהכסף קיים בהקשר של ביטוח ישן שרכשתם, ולא עדכנו אתכם שמגיע לכם כסף. אפילו קיימת סבירות כי הכסף הוא של קרוב משפחה שנפטר, ואתם היורשים החוקיים שלו.


איך אדע אם יש לי כספים אבודים?


כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לאתר כספים אבודים זה להיכנס לאתר הר הכסף. האתר הזה הוקם על מנת להנגיש את כל הנושא הזה בצורה הכי טובה לכל אחד מאיתנו. עם זאת יש כל מיני פעולות שונות שמגדילות את הסיכוי לכך שמגיע לכם כסף שלא דרשתם אותו. האם החלפתם מקום עבודה לאחרונה? האם קיבלתם תלוש שכר שבו לא מופיעות הפרשות ברורות? יצא לכם לגור בחו"ל בתקופה האחרונה? החלפתם סוכן ביטוח מבלי שסגרתם חשבון עם הסוכן הקודם?


איך אוכל לאתר כספים אבודים בקלות?


איתור כספים אבודים זוהי לא חייבת להיות משימה שתגרום לכם לבזבז שעות ארוכות של עבודה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר הר הכסף, בו תמצאו את כל המידע הנחוץ. באתר יש את כל הפרטים הדרושים למי שרוצה לדעת אילו כספים רשומים על שמו. זוהי הדרך הבטוחה שלכם לבחון היטב את המצב שלכם בהקשר הזה. מיד לאחר מכן תוכלו להבין מה בדיוק קורה עם הכספים האבודים שלכם.


כיצד דואגים לקבל את הכספים האבודים?


על מנת לקבל את הכספים האבודים כל מה שאתם צריכים לעשות זה להגיש בקשה מסודרת. את הבקשה תוכלו להגיש לחברת הביטוח בה מצאתם את הכספים האבודים. נדגיש כי מדובר על כסף שלכם, אף אחד לא יכול למנוע מכם לקבל אותו. אם אתם מרגישים שאתם הולכים לאיבוד תוכלו לפנות לחברה מקצועית שתדרוש את כספכם. היא תעשה את כל העבודה שאותה אתם נמנעים מלעשות.

תגובות

End of content

No more pages to load