• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

למה חשוב ליצור מערכת התראות יעילה?

קרדיט לתמונה: depositphotos

מערכת התראות יעילה מאפשרת למנהלי הארגון ולמשתמשים שונים לקבל עדכונים עסקיים בזמן אמת, בעיתוי הנכון או על פי תלות בהתרחשות של אירוע מסוים, להגיב מהר יותר וליצור יתרון עסקי. אלו הסיבות לבחירת מערכת התראות יעילה שתורמת לביצועי הארגון.

לשלוט בנתונים בכל עת

התראות חכמות המבוססות על אלגוריתמים סטטיסטיים נועדו לאותת על התרחשויות אירועים חריגים גם ברמת הפריט הבודד. מערכת ההתראות אף מחשבת את הצפי העתידי להתכנות אירוע מסוים בטווח הקרוב ושולחת למשתמש (בהתאם להגדרות שהוגדרו מראש) התראה מיידית לטלפון הנייד (באמצעות מסרון אלקטרוני) או לכתובת הדואר האלקטרוני כך שהוא יכול להגיב ולתפעל את האירוע בזמן אמת גם אם אינו מחובר למערכת. יכולת זו מאפשרת לממש רציפות עסקית ולשפר את רמת הביצועים השוטפים.

דוגמאות להתראות הרווחות בעסקים ישראליים: שינוי מגמה במדד (עליה או ירידה במחיר או בקצב ההתקדמות ביעד עסקי), הגעה ליעד עסקי, צפי לסיום המלאי לפריט מסוים או לקבוצת פריטים בטווח הקרוב, תלונת לקוח ברשת החברתית, התראה על תקלה משמעותית הפוגמת באיכות השירות ללקוחות, התראה על קצב לא סביר של תלונות בפרק זמן נתון ועוד.

תפעול פשוט וגמיש

מנהלים ומשתמשים בעלי הרשאות במערכת יכולים להגדיר מראש אילו התראות הם רוצים לקבל, נוסף לכך הם יכולים לאן ישלחו ההתראות, באיזה אופן, מה יהיה המלל בהתראה, עד מתי ההתראה תהיה פעילה, מה יהיה האירוע שיפעיל את ההתראה ואף להמליץ על פעולות לביצוע. ניתן יהיה להגדיר מראש את ההתראות לתקופת זמן מסוימת, לכבות ולהפעיל אותן מחדש בהתאם לצורך.  

ליידע את כלל הארגון על אירועים בקלות

רכיב נוסף במערכת ההתראות מאפשר ליידע את עובדי החברה בדבר אירועים שונים באמצעות התראות "בדחיפה". לדוגמה: התראה על הישג עסקי משמעותי, הודעה על אירוע ארגוני קרב, מסר ממנהל הארגון ועוד. מנהלי המערכת יוכלו לנתר את התראות שנוצרו על ידי המשתמשים ולהגדיר את ערוצי ההפצה הארגוניים.

התראות עצמיות לשיפור ביצועים עסקיים

משתמשי המערכת יכולים להגדיר לעצמם התראות באמצעות ממשק משתמש פשוט ונוח לתפעול הן ברמת ההתראה הפשוטה והן ברמת ההתראה המתקדמת שכוללת חישובים סטטיסטיים המבוססים על המודלים העסקיים במערכת הבינה המלאכותית. בדרך זו המשתמשים יכולים לנצל את חוכמת המכונה, להוסיף קישור אל מודל הערך הייחודי שבאמצעותו ניתן לחקור את ההתראה וכך לקצר את זמן חקירת הבעיה ולהגיע לפתרונות ותובנות עסקיות בזמן קצר.

לסיכום, מערכת התראות היא רכיב מובנה בתוך מערכות בינה עסקית מהדור החדש, באמצעות המערכת ניתן לשלוט טוב יותר על המידע העסקי, לפתור בעיות בסמיכות למועד התרחשותן ואף לחשב מראש היתכנות של אירועים חריגים ולהגיב אליהם מבעוד מועד. משתמשי המערכת יכולים להפעיל התראות על כל רכיב בעולם התוכן הארגוני ולהפיץ אותן באמצעות מסרונים או הודעות לדואר האלקטרוני.


תגובות

End of content

No more pages to load