• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

האם מומלץ לבצע ניתוח קטרקט בלייזר?

צילום: freepik


עולם הרפואה מתפתח עם התקדמות הטכנולוגיה, ולא מעט חידושים נכנסו לחיינו בשנים האחרונות. כל מיני פעולות שעד לא מזמן היו נחשבות דמיוניות, הפכו להיות לדבר שבשגרה. אחד מהחידושים המעניינים ביותר בתחום רפואת העיניים הוא ניתוח קטרקט בלייזר. אך האם מומלץ לבצע את הניתוח הזה? רגע לפני שאתם עושים צעד שכזה, מוטב כי תבינו לעומק את השלכותיו. בסופו של יום השאיפה היא שתוכלו לחזור לראות כמו שצריך וללא כל בעיה.


תוצאה מדויקת מקודמתה

בעבר על מנת לבצע ניתוח קטרקט בעיניים היו צריכים לעשות זאת בגישה יותר פולשנית. הלייזר מאפשר להביא את הניתוח למצב של דיוק מקסימלי, דיוק שרופא מנתח לא יכול להשיג. ד"ר ירון פינקלמן מספר כי באמצעות הלייזר ניתן למנוע כל מיני בעיות שיכולות להתרחש בגלל חוסר דיוק. זה לא משנה עד כמה הרופא מיומן ומנוסה, עדיין יכול להיות חוסר דיוק שלא הכוונה. השילוב של הלייזר נועד על מנת למנוע ממצבים כאלה לקרות.


ניתוח מהיר במיוחד

הלייזר לא רק מביא לתוצאה מדויקת יותר, הוא מאפשר להשיג תוצאה בשיא המהירות. לרוב בתוך כמה דקות בלבד של ניתוח יהיה אפשר להביא לתוצאות מעולות. זוהי עוד סיבה שבגללה אנשים בוחרים דווקא באפשרות הספציפית הזאת. ד"ר ירון פינקלמן טוען כי בתוך 10-15 דקות כבר אפשר לסיים את הניתוח. המשמעות היא שהמטופל לא מתעכב זמן רב, והוא יכול להמשיך לביתו מיד בסיום הניתוח. אין סיבה שתתעכבו זמן רב ביום שבו תצטרכו לבצע את הניתוח.


אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד

בתור מטופלים שאמורים לעבור ניתוח, אחוזי ההצלחה אמורים להעסיק אתכם לא מעט. השאיפה היא שתבחרו בניתוח שמביא איתו את אחוזי ההצלחה הכי גבוהים שיש. ניתוח קטרקט בלייזר מציג אחוזי הצלחה גבוהים מאוד, כאלה שלא תוכלו למצוא בניתוח המסורתי. אפשר להגיד בצורה כמעט חד משמעית כי אחוזי ההצלחה נושקים לשלמות. כך שלא אמורות להיות חששות כאשר נכנסים לניתוח מהסוג הזה.


תקופת החלמה קצרה

אתם לא מאלה שאוהבים לשבת בבית? אנו בהחלט יכולים להבין אתכם. ניתוח קטרקט בלייזר מביא איתו תקופת החלמה מאוד קצרה בהשוואה לניתוח המקורי. החזרה לשגרה מתבצעת כבר כעבור יום או יומיים לאחר הניתוח. המשמעות היא שלא תצטרכו לדחות את העיסוקים שלכם יתר על המידה. תוכלו כבר לקבוע תוכניות כמה ימים לאחר הניתוח. לא תמצאו את עצמכם מבלים זמן רב במיטה בגלל תקופת ההחלמה המאתגרת.

תגובות

End of content

No more pages to load