• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מה זה 'הלוואה לכל מטרה?'

המצב הכלכלי בשילוב יוקר המחיה גורם ללא מעט אנשים להיכנס למינוס שלעיתים הופך כרוני למשך תקופה ארוכה. כדי לצאת מהמינוס הדרך היחידה שעומדת היא לקחת הלוואה לכל מטרה. באמצעות הלוואה זו אפשר לסגור את המינוס ולהרגיש הקלה גדולה מאוד.

מהי הלוואה לכל מטרה?

הלוואה לכל מטרה היא הלוואה שניתנת ללקוחות פרטיים שזקוקים לסכום כסף מיידי. הלוואה זו אינה דורשת ערבים כמו שיש בהלוואות אחרות, כל מה שצריך כדי לבקש אותה זה שלושה תלושי משכורת אחרונים שמראים על יציבות תעסוקתית וכן הצגת פיקדונות וחסכונות. את ההלוואה אפשר לקחת דרך הבנק שבה אתם נמצאים או במקרים שהבנק לא מאשר עקב מצבים שונים אפשר לקחת דרך חברות חוץ בנקאיות כמו חברות האשראי, חברות ביטוח או חברות פיננסיות.

האם אפשר לקבל הלוואה לכל מטרה דרך הבנק בלבד?

את ההלוואה אפשר לקחת דרך חשבון הבנק שלכם אך לא רק, אפשר אף לבקש אותה בסניפי בנק שונים או לפנות לחברות החוץ בנקאיות שכוללות את: חברות האשראי הגדולות MAX ויזה כאל וישראכרט. אומנם הלוואות אלה ניתנות לכל מבקש אך הן כוללות ריבית גבוהה יותר מאשר הבנק, אך בלית ברירה שהבנק לא מאשר הן הדרך היחידה לקבל הלוואה לכל מטרה.

מתי יש צורך בהלוואה לכל מטרה?

הצורך בהלוואה יכול להיות מסיבות שונות. סיבות אלה כוללות לרוב מצב של מינוס זמני או כרוני אך לא רק. במקרים שבהם אנו צריכים כסף לשיפוץ הבית, כסף למימון הלימודים באוניברסיטה, כסף לטיפול שיניים יקר, קניית רכב חדש או אפילו טיול לחו"ל יש צורך בהלוואה לכל מטרה מאחר שלא תמיד יש לנו את סכומי הכסף הנדרשים. באמצעות הלוואה זו אפשר לבצע כל מה שצריכים בלי לדאוג או להיות לחוצים מאין להביא את הכסף.

האם כל אחד יכול לבקש הלוואה לכל מטרה?

כל מי שזקוק לסכום כסף בין שזה לשיפוץ הבית, טיפולי שיניים או לסגירת מינוס יכול לבקש מסניף הבנק שלו או מסניפים בנקים אחרים ואפילו מחברות חוץ בנקאיות הלוואה לכל מטרה כל עוד הוא יכול לעמוד בתשלומי ההלוואה ולהחזירם מדי חודש, ולא עליו לשלם ריבית פיגורים מעבר לריבית תשלומי הלוואה מה שגורם לתשלומי ההחזר להיות גבוהים יותר.

מהו הסכום שניתן לקבל הלוואה לכל מטרה?

הסכום שניתן לקבל הלוואה לכל מטרה הוא עד 100,000 ₪, זאת כל עוד חשבון הלקוח לא נמצא בעיקול או בתהליכי עיקול. ההלוואה נכנסת לחשבון העו"ש של הלקוח תוך ימים ספורים ולעיתים תוך שעות ספורות ללא צורך בערבים, דבר זה חשוב ביותר במיוחד שמדובר על סכום כסף לא קטן. מעבר לכך הוא חוסך לכם זמן יקר לחפש ערבים שיהיו מוכנים להיות הערבים שלכם ושיגיעו אתכם לבנק.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

תגובות

End of content

No more pages to load