• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מה צריך לדעת על הוופורייזר- מכשיר האידוי המוביל?

קרדיט לתמונה depositphotos

כל אדם שמחפש אלטרנטיבה כלשהי לפעולת עישון של צמחים כגון: קנאביס רפואי, חייב להכיר את מכשיר הוופורייז הרלוונטי לצורך אידוי צמחים בצורה יעילה ואיכותית. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מכשירי אידוי, כאשר חשוב מאוד שכל אדם יכיר את הסוגים השונים ויבחר מהם את הסוג המתאים לו ביותר, בהתאם לכל הפרמטרים העומדים על הפרק.

מהם וופוריזרים וכיצד הם עובדים?

אם עדיין לא הספקתם להבין מה זה בעצם וופורייזרים, חשוב שתדעו שמשובר על מכשירי אידוי.  המילה וופורייזר נובעת מהפועל באנגלית to vaporize  ובעברית הפירוש הוא: לאדות. מדובר על מכשיר חשמלי, אשר מקור הכוח שלו הוא סוללת ליתניום נטענת שלרוב מובנית במכשיר. המכשיר מאדה באמצעות שימוש בגוף חימום מרכזי גלילי, הרלוונטי לצורך חימום חומר גלם צמחי בתוך תא אידוי קרמי. התהליך מאפשר למשתמש למצות את החומרים הפעילים שקיימים בחומר הגלם בצורה קלה, מהירה, יעילה ונוחה, דרך סילון של אדי מים נקיים שמכילים גם אדים של חומרים צמחיים.

מדוע כדאי להשתמש בוופורייזר?

אם עד כה הייתם צורכים קנאביס או כל צמח אחר באמצעות פעולת עישון שבה החומר נשרף ואתם מחפשים דרך נקייה יותר, יעילה יותר וטובה יותר לצרוך בה את החומר, מבלי שתספגו בדרך עשן, אין ספק שוופורייזר הוא המכשיר הנכון עבורכם. לשימוש במכשיר זה יש מגוון יתרונות שונים כגון:

ראשית כל, המכשיר מכיל מנגנון חימום מכני פשוט ולא יקר, אשר לא נוטה להתקלקל. אותו מנגנון מאפשר את חימום הרקמות הרכות בצמח מבלי להבעיר אותו ולכן, במקום עשן שמזיק ומכיל רעלנים, מקבלים אדים סמיכים, טובים ועשירים בארומה ובטעם של פרחי קנאביס שלמים.

מעבר לכך, השימוש במכשיר קל ונוח והוא מביא למיצוי יעיל יותר של סגולות הצמח. על כן, אין ספק שכדאי מאוד להשתמש דווקא בו על פני דרכים אחרות.

כיצד משתמשים בוופרייזר?

שימוש במכשיר אידוי דורש ראשית כל גריסה של החומר הצמחי על מנת שיהיה תואם לשימוש במכשיר. לאחר שגורסים את החומר מכניסים אותו לתא האידוי הייעודי באופן אשר הוא ימלא את התא כד הסוף ולא ישיר בו חלל ריק. חלל ריק עלול להקשות על הפעלת המכשיר בצורה יעילה. לאחר הכנסת החומר לתא יש להפעיל את המכשיר בטמפרטורה הרצויה לכם וכאשר הוופורייזר מגיע לחום הרצוי יש לקחת שאיפה איטית של בין 5-7 לשניות. בניגוד לעשן שההשפעה שלו מורגשת תוך כמה שניות, באידוי יש לקחת עד 3 שאיפות ולהמתין לפחות רבע שעה עד שההשפעה תורגש.

כיצד תבחרו נכון וופרייזר?

טרם תבחרו וופרייזר ישנם כמה פרמטרים חשובים שכדאי שתשימו עליהם דגש: ראשית כל, כיום יש כמה סוגים וופרייזרים וחשוב לבחור את הסוג הנכון לכם. כמו כן, גם צורת ההפעלה של המכשיר, אופן החימום, החומרים שלהם המכשיר מיועד, מכשיר נייד או נייח, הגודל שלו, העיצוב שלו ועוד, כל אלה פרמטרים שעליכם להביא בחשבון טרם אתם רוכשים את הוופורייזר שלכם וזאת בכדי שהוא יענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.


תגובות

End of content

No more pages to load