• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מימון רכב – מה זה ואיך זה עובד?

קרדיט: depositphotos

רכישת מכונית הינו עסק יקר, אך אין תחליף לעצמאות והניידות שמעניק הרכב אשר רבים מרגישים שהוא כמו עוד צמד רגליים בעבורם. במקרה וזהו רכב חדש שינם היתרונות של אחריות מהיצרן וידיעה שעל הרכב לא עבר דבר לפני שהגיע לידיים שלכם ואין לכם ממה לחשוש, מהצד השני עם רכב יד שנייה תוכלו לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים באמצעות רכישה מאנשים פרטיים או חברות טרייד/ ליסינג.

בהתאם לבחירה בסוג הרכב המבוקש על פי חישוב כלל הנתונים הנדרשים, רבים פונים למימון רכב – השיטה הבטוחה, הפופולרית, היעילה והמהירה ביותר לרכוש את הרכב בו אתם מעוניינים.

בבחירתכם את החברה בה תעזרו על מת לממן את עלויות הרכב עליכם לבדוק את הנתונים הבאים –

  • סכום ההלוואה
  • תקופת ההחזר
  • סוג וגובה הריבית
  • מהירות התגובה
  • בטחונות
  • שיקולים פיננסים


מימון רכב לרכב חדש לרוב יצריך מכם מתן מקדמה בהתאם ליכולות הלקוח והבחירה של הגורם הממן- המלווה. מימון רכבי יד שנייה מוצע לרוב על ידי חברות פרטיות ומאפשר פריסה של תשלומים לאורך תקופה קבועה מראש המעוגנת בחוזה, לפעמים נדרשת גם מקדמה – תלוי בתנאים ובסוג החברה המלווה. הענקת המקדמה הינה לרוב דמי רצינות וגורם מכריע בהבנת חברת ההלוואה למימון רכב האם הלקוח מסוגל ויכול לעמוד בהחזרים הנדרשים.

מימון לרכב משומש מאפשר לכם לקנות מכונית חדישה יחסית ובמצב טוב, לשלם עבורה מדי חודש ובסוף התהליך המכונית שלכם - ואתם יכולים למכור אותה ולהרוויח חלק מהסכום, או להמשיך ולהשתמש בה.

 במסגרת הלוואה למימון רכב חדש או יד שנייה מחברה פרטית תדרשו לשלם ריבית ולפעמים גם לשעבד את הרכב. בהתאם לכתוב לעי"ל הריביות לרכבי יד שנייה יהיו עם ריביות נמוכות יותר בהתאם לגובה ההלוואה הנמוך יותר. רוב החברות מגדילות ומפצלות את סוג ביטוח הרכב לשני סוגים – ביטוח רכב משומש או ביטוח רכב חדש וכך תוכלו לדעת במפורט מה התנאים העומדים לרשותכם בכל אופציה למימון רכב ולבצע את הבחירה בהתאם.

הקריטריונים המשתנים בין סוגי המימונים לרכבים משני הסוגים הינם – סכום ההלוואה, דחיית התשלומים, גובה התשלומים, פריסת התשלומים והביטחונות.

הלוואות למימון רכב מומלץ לקחת בסיוע מומחי ההלוואות המקצועיים העוסקים בתחום, בעלי ההכשרה המתאימה והרלוונטית. מימון רכב בסיוע מומחה מגדיל את הסיכויים לאישור של ההלוואה בסכום המבוקש וגם מונע סירוב ההלוואה. בחירה בשימוש במומחה במקרים של הלוואות לכל מטרה יחסוך לכם זמן יקר ומשאבים, יתמוך בכם בהכנה פיננסית שתעזור להגיע לביצוע ההלוואה באופן הנכון ביותר בעבורכם בהתאמה לסוגה. מעבר לכך, אולי מיותר לציין, אך אין כמו ייעוץ עם מומחה או מומחית בכל נושא שהוא. בקיאות והתמצאות בנושא כל כך משמעותי ובעל השפעה על חיי היום יום שלנו הוא נכס אדיר שחבל יהיה לוותר עליו.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

תגובות

End of content

No more pages to load