• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הריסות פנים בשיפוצים

קרדיט תמונה: תמונה פרטית מהאתר https://bulldozer-p.co.il//

שיפוץ, הוא דבר מרגש, שגורם להתרגשות רבה ולתחושת חידוש באוויר. לפני שנבחר בעיצוב חדשני, נרהט את המבנה או הבית, ונזמין את כל החברים והמשפחה, שיפוצים רבים ידרשו עבודה מסיבית של הריסות פנים, על מנת להרחיב את החלל, להחליף ריצוף, לשבור קיר, או לתכנן מחדש. הריסות מלוות בתכנון מקדים, ובפינוי הפסולת. כמובן שכדאי להיעזר בבעלי המקצוע המנוסים ביותר, בשביל להבטיח תהליך יעיל, מהיר וזול ככל האפשר.

קבלן הריסת מבנים, הוא אדם אשר אחראי על הריסת מבנים, באופן מבוקר ובטוח. אז מתי בעצם ניאלץ לבצע הריסות פנים בשיפוצים? כאשר בעיר מסוימת, יבצעו הריסה לבניינים ישנים ונמוכים, וירצו לבנות במקומם בניינים גבוהים וחדשים, כאשר קיימים מבנים רעועים, שמקיימים סכנה להשאירם פעילים, ואפילו כאשר נרצה לשפץ ולפרק תקרות, מחיצות, קירות גבס, וריצוף קירות. כיום, עם הכלים החדשניים שקיימים בשוק, כמו טכניקת ניסור יהלום, אפשר לבצע הריסה חלקית במבנה מסוים, מבלי לפגוע בשאר חלקי המבנה. קיים מגוון רחב של שיטות הריסות פנים בשיפוצים, אשר כל אחת תתאים למקרה שונה. הנה כמה מהם.


הריסה בעזרת פיצוץ

כאשר נרצה למוטט גשרים ישנים, בניינים, ופירים של מנהרות, אין ספק שהשיטה היעילה ביותר תהיה הריסה בעזרת פיצוץ. הריסה זו מצריכה את ההכנה המקדימה הגדולה ביותר, ביחס לשאר שיטות ההריסה, ודורשת אישורים רבים מגורמים חיצוניים. הפיצוץ, מהווה הפרעה סביבתית, לכן לא פשוט לקבל אישורים לסוג הריסה זה, ויש צורך ליידע את כל הגורמים הנמצאים בקרבת מקום.


ניתוק חלקי המבנה

ניתוק חלקי המבנה, היא אחת השיטות הנפוצות ביותר בישראל של הריסות פנים בשיפוצים. בשיטה זו, נהרוס את המבנה בסדר אשר יזכיר את הבנייה שלו. הדבר קורה באמצעות טכניקת יהלום לניסור בטון, ובעזרת מנופי זרוע.


הריסה בעזרת כלי ציוד מכני הנדסי

כלים מכנים הנדסיים, לדוגמה הכלי D9 המשרת את הצבא ואת המשטרה לצורך עבודות הריסה, דוחף את המבנה מהחלק התחתון שלו, עד התמוטטות עקב לחץ גבוה. בנוסף, קיימים כלים עם זרוע ארוכה וצבת ייחודית. כלים אלו יתחילו בפירוק המבנה מחלקו העליון, ועד לחלקו התחתון.


סוגי עבודות של הריסות פנים

חברת בולדוזר פיתוח, מציעה מגוון סוגים של הריסות על פי צרכם האישי. החל מהריסת בית דו משפחתי, הריסת חדר בבית קיים והרחבת החלל, חיתוך קירות העשויים בטון, ושימור חוץ במבנים עתיקים. גם פתיחת פיר למעליות במבנה קיים, תצריך תכנית הריסה מסודרת. כאשר תצטרכו לארגן את החלל מחדש, בולדוזר פיתוח מבטיחים מחיר הוגן, ושירות לא פחות ממעולה. זאת בזכות ניסיון של שנים ארוכות בתחום ונתינת מענה לאלפי לקוחות. כל תהליך של שיפוצים יש לבצע באופן מבוקר ובטיחותי, דבר בו החברה מאמינה ודוגלת. תנו לנו לעשות את העבודה, ולהגשים לכם את כל החלומות העיצוביים.


תגובות

End of content

No more pages to load