• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הדברת פרעושים

תמונה canva

פרעושים מהווים את אחד מסוגי החרקים הבעייתיים ביותר. כאשר הפרעושים מופיעים בבית פרטי, זה הזמן להזמין שירותי הדברה מקצועיים אשר מנוסים בתחום הדברת פרעושים. הפרעושים קטנים, עוקצים ולא פעם עלולים גם להעביר מחלות זיהומיות. הדברת פרעושים חייבת להתבצע בצורה יסודית ועל ידי מדבירים שיודעים כיצד לעשות את העבודה וזאת בכדי שהיא תממש את יעודה ומטרותיה בצורה הטובה ביותר.

מיהו הפרעוש?

הפרעוש הוא טפיל מוצץ דם. הוא מתחיל מביצה, הופך לזחל, לגולם ואז לפרעוש בוגר. הפרעושים פעילים בעיקר באביב ובקיץ והם ניזונים מהדם של יונקים. כלומר, הפרעושים ניזונים מדם של בני אדם וחיות המחמד שלהם כאשר הם מצויים בבית פרטי. אורח חייו של הפרעוש נע בין שבועיים לשלושה והוא ידוע כחרק שקופץ לגובה. אם יש לכם חיות מחמד בביתכם לא פעם הפרעושים יגיעו מחיית המחמד שלכם ולכן, טרם תבצעו הדברת בבית כנגד פרעושים, חשוב מאוד שתטפלו באופן יסודי בפרעושים שעל חיית המחמד שלכם שכן, אם לא תיפטרו מהפרעושים שעל הפרווה שלהם, ההדברה שתבצעו בביתכם שנגד פרעושים לא תממש את מטרותיה והפרעושים שעל הפרווה של חיית המחמד ימשיכו להתרבות בביתכם.

מדוע חשוב לבצע הדברת פרעושים?

עקיצת פרעושים היא אמנם מגדרת ומציקה אך מעבר לכך, אם יש לכם חיות מחמד פרעושים עלולים לגרום להם לאנמיה וכן להעביר אליהם תועלת בשם: תולעת הסרט שעלולה לגרום גם למותם. הסכנה העיקרית של פרעושים בקרב בני אדם היא העברת מחלות זיהומיות שכן, הפרעוש מוצץ את הדם של חיות נגועות או של בני אדם שחולים במחלות כאלה ואחרות ויכול להעביר את המחלות הללו גם לדיירי בית שהוא מצוי בו. מעבר לכך, הפרעוש פוגע באסטתיקה של הבית והוא מרתיע כל דייר בבית שנתקל בו. ניתן לומר שפרעושים דורשים הדברה מיידית, אשר תבוצע בצורה היסודית, המקצועית והטובה ביותר.

כיצד תכינו את הבית לפני הדברת פרעושים?

חשוב מאוד להגיד שפרעושים אוהבים דם של חיות מחמד ולכן כאמור, חיות המחמד לרוב מביאות את הפרעושים לבית. לכן, בשלב הראשון יש לבצע טיפול כנגד פרעושים לחיות המחמד ולוודא שנפטרים מהם בצורה סופית ומהותית. שנית, יש להוריד בגדים, סדינים וציפיות מהמיטות ולהכניס אותם להרתחה של לפחות 60 מעלות. כמו כן, יש לשאוב בעזרת שואב אבק את המזרנים והשטיחים. חשוב מאוד לשטוף בצורה יסודית את הבית טרם ההדברה שכן, את חומר ההדברה כנגד פרעושים יש להשאיר בבית לפחות 2-3 ימים ורק אז לשטוף אותו מהבית. לאחר שתבצעו את כלל פעולות ההכנה הללו שידועות כפעולות הכנה חשובות מאוד, תוכלו להזמין שירותי הדברה מקצועיים ומנוסים בתחום הדברת פרעושים.

כיצד מתבצעת הדברת פרעושים?

הדברת פרעושים תתבצע באמצעות ריסוס חומר ייעודי בתוך ביתכם וגם בחצר ביתכם. חשוב מאוד לוודא שהמדביר מנוסה בתחום הדברת פרעושים וכי הוא משתמש בחומר שידוע כיעיל מאוד להדברת פרעוש בכל גלגולי החיים שלו. כלומר, בין אם מדובר על ביצי פרעושים, בין אם מדובר על זחל, גולם או פרעוש בוגר, חשוב מאוד שחומר ההדברה יחסל אותו. על כן, יש לבחור במדביר אשר מנוסה בתחום הדברת פרעושים ויודע כיצד לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. חשוב מאוד שלא לבחור מדביר שלעולם לא ביצע הדברת פרעושים או במדביר חאפר שכן, סביר להניח שהפרעושים יישארו בביתכם לאחר שתבחרו במדביר מעין זה.

בכדי לבחור את חברת ההדברה הטובה ביותר עבור הדברת פרעושים בביתכם, כדאי מאוד שתיכנסו לאתר: https://www.pest-control.co.il/ ותבחרו מדביר מקצועי ומנוסה בתחום.

תגובות

End of content

No more pages to load