• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הדברת נמלים

תמונה canva

מי מאיתנו לא מכיר את הנמלים. כאשר הנמלים מופיעות בבתים או בכל מקום אחר, הן אינן מופיעות כנמלים בודדות אלא כנחיל נמלים שלם. לרוב הנמלים יופיעו בחצרות, בגינות ועוד, אך הבעיה מתחילה כאשר הנמלים מחליטות להיכנס אל הבית. הנמלים אוהבות מאוד מקומות לחים וכן אוכל מתוק ועל כן, כאשר הן נכנסות לבית פרטי, תמצאו אותן בארונות, בתוך הסוכר שלכם אם הוא פתוח ועוד. אין ספק שכאשר מופיעות הנמלים בבית זה הזמן לבצע הדברת נמלים מקצועית, על ידי מדביר שיודע כיצד לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

מתי יש צורך לבצע הדברת נמלים?

ברור מאליו שאם מוצאים נמלים משוטטות בבית, זה הזמן לעשות הדברת נמלים. יחד עם זאת, ישנם לא מעט אנשים אשר בוחרים לבצע הדברת נמלים עוד טרם הנמלים יגיעו לביתם. אותם אנשים בוחרים בשירותי הדברה כנגד נמלים טרם מגיעה עונת הקיץ אשר ידועה כעונה שבה מופיעות הנמלים בבתים. קשה מאוד להדביר נמלים לנצח ועל כן, הדברת נמלים יש לבצע מדי שנה בשנה. ניתן כאמור לבצע את ההדברה המדוברת עוד טרם מגיעה עונת הקיץ או בעונת הקיץ כאשר מופיעות הנמלים. אם נמלים הופיעו בביתכם בעונת החורף, יש להזמין שירותי הדברה.

כיצד מתבצעת הדברת נמלים?

הדרך היעילה ביותר לבצע הדברת נמלים היא להרוג את המלכה. הנמלים חיות במושבות כאשר לכל מושבה יש את המלכה שלה, במידה והמלכה מתה כל המושב נהרסת. כלומר, גם אם ביצעתם הדברה איכותית ולא מעט נמלים הודברו, כל עוד לא הרגתם את המלכה סביר להניח שהנמלים יחזרו שוב ושוב לביתכם. ניתן להדביר כיום נמלים בשתי שיטות מרכזיות: הדברה בריסוס והדברה בפיתיונות. הדברת נמלים בריסוס היא הדברה מקומית ומיידית, כלומר: הנמלים אמנם ימותו אבל הקן עדיין יהיה קיים. הדברה מסוג זה מומלצת אם יש בביתכם כמות גדולה של נמלים מסתובבות אך כדאי שהדברה זאת תהיה תוספת לאמצעי הדברה אחר. הדברה שמשלבת ריסוס ופיתיונות היא ההדברה היעילה ביותר.

הדברת נמלים בפיתיונות היא הדברה שמתבצעת באמצעות ג'ל או גרגירים רעילים. בשיטה זאת, הנמלים ייקחו את הפיתיונות לקן הנמלים, יאכילו את המלכה ברעל והיא תמות, כך שהנמלים לא ישוב לביתכם. מדובר על שיטת הדברה הרמטית. יחד עם זאת, לא פעם שיטת ההדברה המדוברת אורכת כמה ימים ועל כן יש לחכות בסבלנות.

האם מותר לשהות בבית לאחר הדברת נמלים?

אם מדובר על הדברת נמלים בריסוס יש צורך לצאת מהבית לפחות לשעתיים מכיוון שמדובר על חומר רעיל. אם יש בבית תינוקות, נשים בהריון או חולי אסתמה, מומלץ לצאת אפילו ל6 שעות. אם אינכם יכולים לצאת מהבית לשעות האלה, מומלץ לוותר על הריסוס. לאחר ההדברה יש צורך לשטוף את האזור שרוסס במים וסבון. הדברת נמלים שמתבצעת באמצעות ג'ל או גרגירים היא הדברה שאיננה מסוכנת לתינוקות ובעלי חיים ועל כן ניתן  לשהות בבית.

כיצד בוחרים מדביר עבור הדברת נמלים?

הדברת נמלים חייבת להתבצע בצורה מדויקת ואיכותית ועל כן, טרם בוחרים במדביר חשוב מאוד לוודא כי הוא מדביר מוסמך ומקצועי שיש לו רישיון מדביר בתוקף מהמשרד להגנת הסביבה. רישיון מדביר בתוקף מהמשרד להגנת הסביבה מעיד כי מדובר על מדביר שבקיא בכל התקנות של המשרד הנוגעות לשימוש בחומרים שונים וכן, למד את התחום. כמובן שכדאי לבחור במדביר שיש לו המלצות, ותק וניסיון בתחום וזאת בכדי שעבודת ההדברה תהיה יעילה ותממש את מטרותיה בצורה הטובה ביותר. אם אתם מחפשים הדברת נמלים מקצועית, היכנסו לאתר: https://www.hamadbirim.co.il/

תגובות

End of content

No more pages to load