• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טיפים על מדבירים

תמונה canva

בתחילת הקיץ מופיעים בבתים רבים ג'וקים, נמלים ומגוון רחב של חרקים ומזיקים אחרים. ישנם כאלה שבוחרים לבצע הדברה בביתם עוד טרם מגיעה עונת הקיץ וחוסכים מעצמם את הופעתם של החרקים או המזיקים השונים בעונת הקיץ וישנם כאלה אשר אינם דואגים לשירותי הדברה טרם מגיעה עונת הקיץ ונדרשים להתמודד בעונת הקיץ עם חרקים ומזיקים שונים בביתם. מיד כאשר מופיעים חרקים או מזיקים שונים בבית, חשוב מאוד להזמין שירותי הדברה מקצועיים. כיום ניתן למצוא לא מעט מדבירים המציעים את שירותיהם וחשוב מאוד לבחור מדביר רק לאחר שבודקים היטב את כל מה שחשוב אודותיו.

כיצד תדעו אם מדובר על מדביר שכדאי לבחור בו?

חשוב מאוד להבין שלא כל מדביר שמציע את שירותיו בתחום הוא אכן מדביר שכדאי לבחור בו. ישנם לא מעט חאפרים שאינם יודעים כיצד לבצע את עבודת ההדברה בצורה הטובה ביותר ומעבר לכך, אינם יודעים כיצד לבצע הדברה בצורה הרמטית ויסודית שתעניק את התוצאה הטובה ביותר עבורה.

חשוב לזכור כי מדביר מוסמך ידע באיזה חומר להשתמש עבור כל סוג של חרק וכן ידע מהו המינון הנכון של חומר ההדברה אשר מדולל במים. לעומתו, מדביר חאפר עלול להשתמש בחומר שאיננו מתאים או במינון שגוי. לא פעם מדביר מעין זה ישתמש במינון גבוה מדי של חומר הדברה רק ליתר ביטחון, דבר שעלול לפגוע בבריאותם של דיירי הבית.

מדבירים לא מקצועיים אינם מתעדכנים בכל ההכשרות של המשרד להגנת הסביבה ולכן הם אינם יודעים באיזה חומרים אסור להשתמש על פי המשרד ובאיזה חומרים מותר להשתמש. כיום לדוגמא אסור להשתמש בחומרים שמכילים זרחן אורגני. מדבירים רבים ממשיכים להשתמש בחומרי הדברה המכילים זרחן אורגני מכיוון שאינם מעודכנים. כמו כן, מדבירים לא מספיק מקצועיים לא מכירים מספיק את הוראות הבטיחות הנוגעות להדברה ועל כן,  מבצעים הדברה בצורה לא בטוחה. חשוב מאוד להבין כי הדברה שלא מתבצעת בהתאם לכללי הבטיחות והזהירות עלולה לפגוע בבריאותם של דיירי הבית ובמקרים חמורים אף להביא למצב של אבדות בנפש.

הדברה אקולוגית

אף אדם לא היה מעוניין שגידולי הגינה שלו יודברו בחומרי כימי רעיל ועל כן, הפתרון הטוב ביותר לטיפול במזיקים בצמחים הוא חומר הדברה ידידותי לסביבה. אם אתם זקוקים להדברה בגינה שלכם, חשוב מאוד שתבדקו איזה מדביר מציע הדברה אקולוגית והאם הוא יודע באיזה חומרי הדברה להשתמש עבור הדברה מעין זאת. כמו כן, אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבחון טרם מזמינים מדביר כלשהו הוא האם יש לו רישיון מדביר. מדובר על רישיון אשר מוענק לבעל המקצוע רק לאחר שהוא הציג תעודת יושר ונדרש לעבור קורס מקיף של לימודים אינטנסיביים בתחום. מדביר ללא רישיון או מדביר שמשתמש ברישיון מדביר על שמו של מישהו אחר, הוא לא מדביר שכדאי לסמוך עליו ולא משנה באיזה סוג הדברה בחרתם.

אחראיות על הדברה

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבדוק טרם בוחרים מדביר הוא האם הוא מציע אחראיות על ההדברה שלו. מדביר מקצועי לא יהסס להעניק אחראיות רלוונטית על ההדברה אותה הוא מבצע שכן, הוא יודע כי היא תסב את התוצאה הטובה ביותר.

חשוב מאוד להזמין שירותי הדברה בתחילת הקיץ וזאת בכדי שתחסכו את הופעת החרקים או המזיקים בביתכם. יחד עם זאת, אם לא עשיתם זאת, יש להזמין שירותי הדברה מיד כאשר מופיעים חרקים או מזיקים שונים בביתכם. אם אתם מחפשים את שירותי ההדברה המקצועיים ביותר המוצעים על ידי המדבירים הטובים ביותר בתחום, היכנסו לאתר:  https://www.pishpeshjuk.co.il/


תגובות

End of content

No more pages to load