• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

איך להרוויח יותר מאתר האינטרנט שלך?

אתר אינטרנט הוא נכס לכל דבר. באמצעות ניהול נכון ושילוב של כמה דרכים יעילות, אפשר לעשותו אפקטיבי יותר כך שיוביל ליותר מכירות ויהפוך לנכס מניב ורווחי.

להלן כמה דרכים מוצעות:

רכישה ומכירה של דומיינים – זהו תחום "חם" ורווחי. דרושים מהירות ויצירתיות כדי לתפוס דומיין אטרקטיבי ולמכור אותו בסכום נכבד. אם איתרתם דומיין עם סיומת ישראלית או בינלאומית יש לבדוק אם הוא פנוי באתרים שהם רשמים מוסמכים של דומיינים. היה והאתר פנוי אפשר לרכוש אותו תמורת סכום סמלי בשנה.

מכירה של דומיין אפשר לבצע על בסיס הדרכה באתרים ייעודיים באינטרנט, או הדרכה בקבוצות פייסבוק רבות שהוקמו למטרה זו.

מכירה של לידים – הכוונה היא לאיסוף של לידים ומכירתם לעסק רלוונטי. כאשר בעל האתר מתמודד עם חוסר זמן או עומס פניות, מומלץ לאסוף לידים ולייצא אותם לחברות המתמחות בתחום. ראוי לתת את הדעת למי שמוכרים לו ולא למהר למכור לכל אחד. יש להעביר את הלידים לנותני שירות מוסמכים ואמינים, לאחר ביצוע בדיקה על אודותיהם לעומק, שיוכלו לתת שירות מקצועי וראוי וכך יישמר שמכם.

מכירה של שירותים ומוצרים – הכוונה היא לבניית חנות אינטרנטית – אתר המיועד לרכישה או למכירה של מוצרים באופן מקוון. ידוע כי שוק ההזמנות באינטרנט צובר תאוצה ומגלגל סכומים גבוהים מדי שנה. תקופת הקורונה אף הגדילה את היקף המכירות ברשת. במסגרת אתר כזה אפשר להציע מכירה של שירותים שונים אשר בעל האתר אינו מתמחה בהם בפועל, ולהעביר את השירות לפרלינס בתחום. הרווח יהיה בין מכירת השירות ללקוח ובין רכישת השירות מהפרילנס.

פרסומות גוגל – גוגל Adsense – זהו אפיק מומלץ לרווח של הכנסה פסיבית מהאתר. קל ופשוט להטמיע פרסומות גוגל באתר, וזאת מכמה סיבות: ההרשמה לשירות היא חינמית ופשוטה, מקבלים קוד להדבקה במערכת הניהול באתר ומשם גוגל מבצעת את העבודה ומתאימה את הפרסומות לתצורה של האתר כך שיופיעו בו באופן טבעי. המודעות של גוגל הן חכמות ומתאימות את עצמן להיסטוריה של הגולש. באופן זה גדל הפוטנציאל להרוויח מהן. נוסף על כך גוגל מספקת מידע אמין ושקוף על כמות החשיפות, הקליקים והרווח היומי מהפרסומות.

קידום ממומן – גוגל AdWords – המודעות הממומנות מקבלות עדיפות במנוע החיפוש של גוגל, ומופיעות כתוצאות 3-1 וכל התוצאות בצד העמוד. בקידום ממומן בעל האתר קובע את התקציב היומי או החודשי, ובכל תקציב יוכל להופיע במקומות הראשונים, גם אם מדובר בקליקים בודדים (היות שהשקיע תקציב נמוך). ניהול נכון של קידום ממומן מניב לידים "חמים", ומוביל לפסגת תוצאות החיפוש בגוגל.

קידום אורגני – SEO – ידוע לכול כי גוגל פיתחה אלגוריתם ייחודי לדירוג אתרים. אף אחד אינו מכיר את הפרמטרים של דירוג זה, אולם קידום אורגני נכון וחכם יוביל אתכם לפסגת החיפוש בתוצאות הטבעיות של האתר. האלגוריתם של גוגל סורק את הרשת ומאתר כמה לינקים נכנסים יש לכל אתר.

מקדמי SEO שניסו לפצח את האלגוריתם של גוגל הבינו כי אם גוגל מדרג לפי כמות הקישורים לאתר, הרי שיש ליצור יותר קישורים לאתר ואז תעלה מידת הרלוונטיות שלו מבחינת גוגל, ותחול עלייה בתוצאות החיפוש. הדירוג של גוגל משתנה ומתפתח כל העת, בדגש על תוכן ועל קישורים. בקידום מסוג זה חשוב להכיר את השינויים ולבצע התאמות נדרשות כדי להשיג תוצאות אפקטיביות לאורך זמן.

תשלום על דמי מנוי לאתר – אם באפשרותכם להציע תוכן משתנה ומתעדכן באתר על בסיס שבועי או חודשי, תוכלו לגבות תשלום דמי מנוי לאתר, באופן זה שרק מנויים בתשלום ייחשפו לתכנים מועדפים, לצד תכנים חינמיים שתציגו באתר.

פתיחת בלוג – מקושר לאתר, אך עומד בפני עצמו, ומאפשר ליצור אפיק הכנסה מקוון. הבלוג מתעדכן באופן שוטף בתכנים הרלונטיים לנושאו, מקצועיים, אקטואליים ואחרים, וההכנסה מגיעה ממכירת שירותים או מוצרים דרך הבלוג, פרסומות ועוד.

מכירת שטחי פרסום – ישנה אפשרות למכור שטח פרסום באתר, לחברות קשורות. זאת בדרך של פנייה יזומה לחברה בהצעה לפרסום כתבת קידום או באנר באתר תמורת תשלום חד-פעמי, או ריטיינר חודשי קבוע.
אפשרות זו מתאימה בעיקר לאתרים אשר להם תנועה גבוהה של משתמשים בתחום הרלוונטי לחברה שאליה בוצעה הפנייה.

שיווק שותפים – דרך פופולרית ליצירת רווח כספי מהאתר. הרווח הוא עמלה שנוצרת על כל מכירה שהתבצעה כתוצאה מהפניה של האתר. האתר משמש מקור תנועה להפניית משתמשים מתאימים אל המפרסם, אשר מחפש לקוחות.

לאחר שנים של עבודה מול עסקים קטנים ובחינת הקשיים שלהם בהתקשרות מול ספקים – החלטנו להקים את EXPERT – האתר שעוזר לעסקים קטנים להתחבר עם הספקים הטובים ביותר עבורם.

קיצור תהליך מציאת הספקים הרלוונטיים, בחינתם לאורך זמן, כולל בחינת והשוואת המחיר, הוא תהליך שאנחנו חוסכים לבית העסק – אנחנו כבר חקרנו את הנושאים הללו וכעת מפנים ישירות לעסקים המומלצים ביותר.


הכתבה  מאת אתר www.expert.co.il

תגובות

End of content

No more pages to load