• 17 מאי 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הכירו את העיצוב החדשני של מכשירי השמיעה הזעירים מאודיו סאונד ומינ

משתמשי מכשירי השמיעה הותיקים יותר מכירים את היטב את מכשירי העבר שאפילו הטובים בהם היו גדולים ומגושמים במיוחד. העובדה הזו הרחיקה הרבה מאד כבדי שמיעה משימוש במכשיר שמיעה שיכול לשפר פלאים את איכות החיים ונראה כי עד היום יש מי שחושב כי מכשירי השמיעה עם גדולים ומסורבלים.  מעוניינים ? כנסו לאתר אודיו סאונד מכשירי שמיעה www.audiosound.co.il  ותתרשמו ממגוון רחב של מכשירי שמיעה זעירים

האמת? רחוקה משם מאד. כיום מייצרות חברות מכשירי השמיעה המובילות בעולם סוג חדש של מכשירי שמיעה בתצורת הנקראת באנגלית מכשירי Completely in Canal או בקיצור CIC. לא רק שמדובר במכשירים הקטנים ביותר בעולם, אלא שאלו גם מכשירים המיוצרים בהתאמה אישית לכל משתמש. בואו נכיר אותם יותר לעומק.

איך עובדים המכשירים הזעירים?

מיני סאונד מכשירי שמיעה מציעה מכשירי שמעיה קטנים ובכן, כל מכשיר שמיעה כמעט כולל מעבד, מיקרופון הקולט את הקולות והצלילים בסביבה ורמקול דרכו נשמעים הצלילים. במכשירים הסטנדרטיים החלקים הללו הם נפרדים, אבל במכשירים הזעירים הם מאוחדים ונמצאים ברכיב אחד קטן במיוחד. הרכיב הזה נכנס כולו אל תעלת האוזן של המשתמשים וכך למעשה לא ממש ניתן להבחין בו ובמקרה הכי קיצוני הוא נראה כמו אטם אוזניים זעיר. הדיסקרטיות שמאפשרים המכשירים האילו הפכו אותם כמעט באופן מיידי למכשירי השמיעה המבוקשים והפופולריים ביותר בעולם.

מה היתרונות של המכשירים האלו?

דיברנו על הדיסקרטיות הכמעט מוחלטת שהם מאפשרים, אבל חשוב בהחלט לדעת שיש להם יתרונות רבים נוספים. מה למשל? ובכן, מדובר במכשירים נוחים במיוחד. הם מיוצרים בהתאמה אישית לכל משתמש על ידי מדידה של תעלת האוזן וכך למעשה המשתמשים נהנים מדגם אישי שלא זז בכלל כשהוא נמצא בתוך האוזן ובוודאי שלא נופל. משתמשי המכשירים הזעירים יעידו שלאחר חודש או חודשיים מתחילת השימוש, מגיעים למצב בו שוכחים שהמכשיר בכלל נמצא באוזן מרוב שההרכבה שלו היא טבעית ונוחה. ניתן להשתמש בו בעבודה, לעשות איתו כושר גופני ובעצם להנות ממנו בכל סיטואציה בחיים.  לעוד פרטים ניתן לכנס לקישור הזה

גודל מזערי - איכות עצומה

בשלב הזה יכול להיות מאד שכמה מכם מרימים גבה ותוהים אם הגודל המזערי בא על חשבון הביצועים. ובכן, זה הזמן להבהיר שזה ממש לא ככה והאמת היא שההפך הוא הנכון. הדגמים הזעירים השונים הם בין המכשירים הטובים ביותר בעולם והם מצוידים במערכות חכמות ומהירות לסריקה של סביבת השמע, מנגנונים יעילים במיוחד המאפשרים לנטרל את רעשי הרקע ולחדד את הקולות והצלילים החשובים וערוצים דיגיטליים מרובים המאפשרים חלוקה יעילה ונכונה של הצלילים כך שעומס השמע מופחת ומתאפשרת בעצם שמיעה תקנית וטבעית המתקרבת הכי שאפשר לשמיעה רגילה.

האם יש למכשיר חסרונות?

ובכן, ישנם כמה חסרונות אבל הם בהחלט לא משמעותיים. ראשית כל העובדה כי המכשיר נמצא בתוך האוזן אומרת שהוא חשוף הרבה יותר ללחות ולשעוות אוזניים כך שפוטנציאל של נזקים כתוצאה מדברים כאלה הוא גבוה יותר, אך מראש הוא עשוי מחומרים עמידים יותר. כמו כן בגלל גודלו המזערי המכשיר הוא מורכב יותר לתפעול ועשוי להיות לא ממש נוח למי שמתקשה בתפעול מכשירים זעירים, ולבסוף צריך לזכור כי המכשיר הזה לא מגיע עם אפשרות לחיבור בלוטוס', כמו דגמים אחרים בתצורות שונות ויש כאלה שזה בהחלט מפריע להם.

בשורה התחתונה

בשורת מכשירי ה-CIC היא לחלוטין פורצת דרך בעולם מכשירי השמיעה. אם אתם מחפשים שהוא גם איכותי ביותר מבחינת אפשרויות השמע, גם נוח במיוחד וגם מספק את הדיסקרטיות המושלמת, המכשיר הזה הוא בהחלט מה שאתם צריכים ושווה לשאול את מכון השמיעה שלכם על דגמים מומלצים.    

תגובות

End of content

No more pages to load